Selena Gomez mówi, że jej nadchodzący hiszpański album został nagrany prawie w całości przez Zoom


W najnowszej odsłonie Vevo Footnotes ,Selena Gomez ujawnia, że ​​jej nadchodzący hiszpański album został nagrany prawie w całości przez Zoom z powodu trwającej pandemii.


W zakulisowym wideo dla Vevo piosenkarka i autorka tekstów podzieliła się informacjami o tworzeniu swojego teledysku „De Una Vez”, jednocześnie ujawniając proces nagrywania swojego pierwszego hiszpańskiego albumu zatytułowanego Revelación, który ma ukazać się 12 marca.

„De Una Vez” był jedną z pierwszych piosenek, nad którymi pracowałam dość wcześnie, ” mówi Gomez w prawie 3-minutowym wideo. „W tamtym czasie robienie hiszpańskiego projektu była po prostu odrzucanym pomysłem. Na szczęście reszta projektu odbyła się naprawdę szybko i organicznie”.

Dodaje: „Jeśli chodzi o ten proces, w rzeczywistości nagraliśmy prawie całą EP-kę na Zoom z powodu COVID”. Gomez uważa również wschodzącą wenezuelską piosenkarkę i autorkę tekstów Elenę Rose za jednego z „największych” współpracowników EP. „Elena Rose jest niesamowitą pisarką, która moim zdaniem naprawdę rozumie moje serce i to, co chciałam powiedzieć w tym projekcie”.

„De Una Vez”, rytmiczny popowy utwór, został wyprodukowany przez Tainy, Albert Hype, Jota Rosa i Neon16, a poprzedzał jej drugi hiszpański singiel „Baila Conmigo” we współpracy z Rauw Alejandro.

Poniżej obejrzyj film „The Making of 'De Una Vez’” .


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *