Ricardo Crespo przemawia po aresztowaniu za wykorzystywanie seksualne


W oświadczeniu zaprzecza stawianym mu zarzutom


Po aresztowaniu za rzekome wykorzystywanie seksualne swojej córki Ricardo Crespo w końcu przerwał milczenie i oświadczeniem zaprzeczył stawianym mu zarzutom.

z „Control Z” i „El Dragón”, który został aresztowany przez prokuraturę w Meksyku 16 lutego, wyjaśnił w liście, że to jego była żona złożyła skargę w imieniu swojej córki, ale jest całkowicie nieświadomy powodów, które ją do tego zmotywowały, ponieważ określił te wydarzenia jako „potworne”.

Crespo powiedział, że kiedy został zatrzymany, był zaskoczony, sparaliżowany i zdumiony przypisywanymi mu rzeczami i dlatego nie skomentował tej sprawy, dopóki nie dowiedział się, co się dzieje.

„Wiadomo również, że moja była żona, w imieniu mojej ukochanej córki, potępiła czyny niewyobrażalne, ponieważ jedynym procesem, jaki był emitowany w naszym związku, jest rozwód z 2017 roku, w ramach którego (rozprawa) rzekome fakty, które teraz mi przypisują, nie zostało wtedy powiedziane ”- napisał.

Po 48 godzinach zatrzymany już aktor, który był członkiem kwintetu Caballeros Cantan, gdzie dzielił się sceną z aktorami Agustín Arana, Manuel Landeta, Lisardo Guarinos i Chao oraz ci, którzy odcięli się od problemu, tłumaczyli, że te godziny już minęły. stały się dniami niepewności i bólu, z tego powodu doszedł do wniosku, że nie będzie już milczeć, chce, aby jego prawda została wysłuchana.

INSTAGRAM

„Ten, kto milczy, godzi się z tym, ale teraz patrząc na obecną sytuację w perspektywie dochodzę do wniosku i do momentu, że nie będę milczeć i tym bardziej akceptować ciszę bez walki, chcę, aby moja prawda była również znana i upubliczniona przed mediami, mam pełne prawo informować swoją opinię publiczną i to z większą wagę w tym przypadku ze względu na swój charakter… ”- zapewnił.

Według oświadczenia prokuratury stołecznej były Garibaldi prawdopodobnie nakłonił swoją nieletnią córkę do wykonywania czynności seksualnych i oglądania treści pornograficznych przez kilka lat.

Sprawdź także  Claudia Martín staje się „morderczą kobietą” w swoim nowym serialu

Jako środek zapobiegawczy, sędzia potwierdził, że Ricardo Crespo musi pozostać w nieformalnym areszcie prewencyjnym i wyznaczył trzy miesiące na zamknięcie uzupełniającego śledztwa.

Uznaje się, że aktor jest i będzie traktowany jako taki na wszystkich etapach postępowania, o ile jego odpowiedzialność nie zostanie stwierdzona wyrokiem wydanym przez organ jurysdykcyjny, na zasadach wskazanych w Krajowym Kodeksie Postępowania Karnego.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź