RBD uruchomi projekt wywodzący się z „Ser O Parecer” na żywo

Fani RBD mogli cieszyć się spotkaniem Anahí, Maite Perroni, Christiana Cháveza i Christophera Von Uckermanna , które miało miejsce w grudniu, zabijając tęsknotę za zespołem, który od lat był rozdzielony. A zjednocznie nastąpiło na koncercie „Ser O Parecer”. Teraz zostanie uruchomiony projekt wywodzący się z tego wydarzenia. Jest to wznowienie niektórych z największych sukcesów grupy w wersjach przygotowanych na to specjalne spotkanie.Po bezprecedensowym „ Siempre He Estado Aquí ”, które oddało hołd fanom, w każdej chwili każdy będzie mógł posłuchać najlepszych fragmentów programu. Nadal nie ma dat ani tytułów wydania dla tych reedycji, ale powinny one wkrótce nadejść.

Fani RBD naprawdę nie mają na co narzekać. Oprócz niepublikowanego materiału cały ich repertuar dostępny jest na platformach cyfrowych. To była stara prośba wielbicieli i ostatecznie została spełniona.


RBD prowadzi w stacjach radiowy w Meksyku 12 lat po rozstaniu

Kto się tego spodziewał, co? Tak długo po rozłamie RBD 2/3 grupy zebrało się na wirtualnym show i wróciła na listy przebojów. Pamiątkowa piosenka „Siempre He Estado Aqui” , wydana w podziękowaniu dla fanów, zajmuje pierwsze miejsce na liście najczęściej granych piosenek popowych w meksykańskim radiu.

„Siempre He Estado Aqui” miał 27,37 mln wyświetleń w ciągu tygodnia w meksykańskich stacjach radiowych. W porównaniu z vice-liderem, „100 Años” , Carlos Rivera z Maluma , zamknięte w tym samym okresie z 26,6 mln.

RBD prowadzi przystanek radiowy w Meksyku
(Zdjęcie: Reprodukcja / Latin Monitor)

Singiel RBD był odtwarzany w programie radiowym ponad 2100 razy w ciągu siedmiu dni. „Ouch” duetu Mau y Ricky był drugim najczęściej granym utworem z 1900 odtworzeniami. Dane pochodzą z Latin Monitor.

Muzyka pojawiła się również na liście Billboard

Singiel „Siempre On Estado Aqui” , grupy RBD , osiągnął najlepszą pozycję na wykresie Meksyk Airplay Billboard w ubiegłym tygodniu. Piosenka awansowała z 18. na 16. miejsce w siódmym tygodniu listy.

Sprawdź także  David Oterio napisał książkę, rodzice już przeczytali

Wykres Mexico Airplay pokazuje najczęściej odtwarzane utwory w meksykańskich stacjach radiowych w ciągu tygodnia. Obecnie pierwsze miejsce to „100 Anos , duetu Carlosa Rivery i Malumy, którzy właśnie zdetronizowali „Dime Como Quieres” Christiana Nodala i Angeli Aguilar .

„Siempre He Estado Aqui” stopniowo rosło w radiu. W zeszłym tygodniu zajęło 18. miejsce na liście, a tydzień wcześniej 20. miejsce. Ta piosenka została wydana, aby uczcić ponowne połączenie części zespołu RBD ( Anahí, Christiana, Christophera i Maite ) na realizację wirtualnego show pod koniec roku 2020.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź