Rauw Alejandro i Luis Fonsi zapowiadają 'Vacio', piosenkę którą zaprezentują na Premios Lo Nuestro 2021


Znamy już datę i okładkę piosenki dwóch tytanów z Puerto Rico


Jestem szalony, że słuchasz mojej nowej piosenki… ”, Luis Fonsi wrzucił na swoje konto na Instagramie, któremu towarzyszyła wskazówka, która pokazała, że ​​nie jest sam w klipie wideo. Wszyscy zastanawiali się „kto jeszcze jest z tobą?”, A po kilku dniach pytanie zostało rozwiązane: jego rodak Rauw Alejandro.

Ci dwaj artyści z Puerto Rico łączą siły w utworze Vacío, na który nie będziemy musieli czekać długo, ponieważ ukaże się 18 lutego podczas rozdania nagród Lo Nuestro w 2021 roku. Przekazali wiadomość, odsłaniając okładkę, na której obaj artyści wychodzą bardzo uwodzicielsko, każdy w swoim własnym stylu, ale obaj w czarnym kolorze w opuszczonym tunelu drogowym.

Ponadto Fonsi zostawił w swoich sieciach więcej luźnych szczegółów, takich jak kolejne ujęcie klipu wideo, w którym śpiewa siedząc na łóżkuTo, co artysta ujawnił wyłącznie Billboard, to fakt, że piosenka ma akcent A Puro Dolor autorstwa Son By Four wydanego w 2001 roku. „ To nie jest remake, to nie jest remiks. Ma tylko kilka momentów, w których mówisz „Ech, to dla mnie brzmi znajomo.” Zwłaszcza, że ​​nowe pokolenia nie słuchały A Puro Dolor , albo słuchały, ale nie wie, co to jest ”- wyjaśnił Fonsi, który zapewnia, że kontaktował się z oryginalnym kompozytorem, Omar Alfanno, wyraził zgodę.Zarówno z gatunku latynoskiego, jak i z Puerto Rico, mają bardzo różne fandomy, które tym razem nie mają wątpliwości, zjednoczą się, aby wspierać nowe wydawnictwo.

Premios Lo Nuestro 2021

Tego samego dnia, 18 lutego, Luis Fonsi i Rau Alejandro wezmą udział w rozdaniu nagród Lo Nuestro w 2021 r., gdzie wszystko wskazuje na to, że zaprezentują Vacío, ponieważ pierwszy napisał to na Instagramie: „Chcę tutaj zrobić światową premierę mojego nowego singla in @premiolonuestro Co o tym sądzisz? 🚨🌎 ”.

Wirtualna gala, podczas której zobaczymy artystów J Balvina z 14 nominacjami , Maluma  z 12, Camilo walczący w 10 kategoriach i Ozuna w 8. Głównymi bohaterami będą także: Bad Bunny, Karol G , Natti Natasha i Sebastián Yatra. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *