„¿Qué le pasa a mi familia?” przygotowuje swoją wielką premierę


Telenowela „¿Qué le pasa a mi familia?”, wyprodukowana przez Juana Osorio, to jedna z największych produkcji Televisy w tym roku


Propagowanie miłości rodzinnej i docenianie wysiłków matki, w wychowaniu swoich dzieci, jest propozycją, z którą przychodzi: „¿Qué le pasa a mi familia? ”. Telenowela prowadzona jest przez producenta Juana Osorio, a premiera odbędzie się w ten poniedziałek, 22 lutego.

„¿Qué le pasa a mi familia?” to jedna z wielkich telenoweli, które Televisa wyemituje w tym roku, a jej oś narracji skupia się na wzmocnieniu pozycji kobiet i uprzedzeniach wynikających z różnych okopów zawodowych, społecznych oraz emocjonalnych.

Podczas krajowej prezentacji za pośrednictwem platform cyfrowych Televisy Juanowi Osorio towarzyszyła obsada, która wystąpi w tej historii, a w której oprócz Mane de la Parra i Eva Cedeño jako para, która rozpętała konflikty między rodzinami „Rueda” i „Iturbide”, udział wzięli uznani aktorzy, tacy jak Diana Bracho, César Évora i Rafael Inclán. .

Obsada zaprezentowała zapowiedzi swoich pierwszych odcinków i zaprosiła publiczność do obejrzenia specjalnej premiery na stronie www.quelepasaamifamilia.com , gdzie inauguracyjny odcinek będzie transmitowany wyłącznie w wersji zapoznawczej, aby poznać inne postacie grane przez np. Gaby Platas, René Casados, Julián Gil, Wendy de los Cobos, Gloria Aura i Julio Bracho.


Wśród jego bohaterów jest także powrót młodej gwiazdy Emilio Osorio, który wraz z Mane de la Parra interpretuje „¿Qué le pasa a mi familia?”, główną pieśń melodramatu z akcentami latynoskimi i miejskimi. W ramach złoczyńców aktorka Sherlyn González (Jade) będzie odpowiedzialna za komplikowanie relacji między głównymi rodzinami.

Fabuła „¿Qué le pasa a mi familia?”

„¿Qué le pasa a mi familia?” : „Luz Torres” (Diana Bracho), która będąc kobietą pracującą oddaną drobiarstwu, żyje ze swoimi dziećmi „Reginą” (Eva Cedeño), „Lalo” (Emilio Osorio) i „Mariano” ”(Gonzalo Peña), ale ten ostatni wstydzi się biedy swojej rodziny i próbuje związać się z biznesową rodziną „Iturbides” , aby wyjść z biedy.

Juan Osorio podkreślił, że filmowanie tej nowej telenoweli zostało przeprowadzone zgodnie z protokołami zdrowotnymi dotyczącymi zakażeń COVID-19 i podzielił się częścią swoich doświadczeń, gdy zachorował, więc w opowiadaniu kwestia pandemii zostanie również skierowana do społeczeństwa, które jest uczulone na tę chorobę, a środki sanitarne w domach są wzmocnione.

Produkcja poinformowała, że ​​19 lutego odbędzie się specjalna debata „¿Qué le pasa a mi familia?” Na Facebooku i YouTube będzie transmitowana przez Canal de Las Estrellas.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *