Premio Lo Nuestro 2021 – najważniejsze momenty


Klan Montaner

Ricardo Montaner i jego dzieci, Mau, Ricky i Evaluna, a także zięć Camilo wyszli na scenę, aby wykonać swoją piosenkę „Amen” podczas 33. dorocznego Premio Lo Nuestro. Rodzina połączyła siły oraz swoje głosy, aby wysłać przesłanie nadziei i wiary za pomocą piosenki, która została wydana w grudniu, zaledwie kilka dni przed Bożym Narodzeniem.Niespodziewany występ Kamali Harris

Wiceprezydent Kamala Harris wystąpiła w czwartek wieczorem podczas 33. dorocznego Premio Lo Nuestro. W połowie rozdania nagród wiceprezydent zwróciła się do widzów, wysyłając przesłanie nadziei, jednocześnie dziękując latynoskim artystom za ich muzykę.

„Dziś wieczorem świętujemy latynoskich artystów naszego narodu i naszego świata” – zaczęła Harris. „W czasach tak wielkiej niepewności, tak wielu strat, Wasza muzyka przyniosła nam ukojenie i siłę. Kiedy pracujemy nad pokonaniem tego wirusa i odbudową naszej gospodarki, potrzebujemy ducha nadziei, który inspirują artyści. Potrzebujemy ducha odporności którą pracownicy pierwszej linii demonstrują każdego dnia i potrzebujemy ducha jedności, który utrzymuje nasze społeczności razem nawet w trudnych czasach ”.Maluma rozpoczyna imprezę składanką

Rozkołysany z różowymi włosami, kolumbijska gwiazda Maluma wszedł na scenę Premio Lo Nuestro, aby wykonać składankę „Hawái” i dwa utwory z jego albumu # 7DJ : „Agua de Jamaica” i „La Burbuja”. Później wystąpił także z Carlosem Riverą.Ikona salsy Johnny Pacheco uhonorowany

Ikona salsy Johnny Pacheco został uhonorowany serdecznym hołdem przez Gilberto Santa Rosa. Portorykański piosenkarz i autor tekstów wystąpił na fortepianie obok José Alberto „El Canario” i Sergio George’a. Cała trójka wykonała składankę „Quitate Tu Pa 'Ponerme Yo” i „Mi Gente” z towarzyszeniem orkiestry salsowej.

Hołd został przedstawiony przez wyraźnie poruszonego Marca Anthony’ego, który podziękował Pacheco za jego muzykę. „Bez ciebie nie byłoby salsy,” powiedział.


Chesca i Grupo Firme wykonują razem „El Cambio”

Wschodząca piosenkarka Chesca i Grupo Firme połączyli siły przy pięknym wykonaniu „El Cambio”. Ta bezprecedensowa współpraca była orzeźwiającą niespodzianką. Para śpiewała, gdy grupa ludzi otaczała scenę w koszulkach z napisami zachęcającymi i wzmacniającymi, takimi jak „siła”, „odwaga” i „zmiana”.

Sprawdź także  David Otero i Cepeda mają projekt w swoich rękach

Natti Natasha ujawnia ciążę podczas występu

Natti Natasha i Prince Royce weszli na scenę, aby wykonać swoją nową piosenkę „Antes Que Salga El Sol”. Para wystąpiła w ramach swojej od dawna oczekiwanej współpracy – miejskiego bopu nasyconego reggae, wyprodukowanego przez DJ Luiana, Mambo Kingza i Rafaela Salcedo „Neneto”.

Ubrana na biało z kwiatami, które wieńczyły jej długie, czarne włosy, Natti pokazała swój brzuszek, ogłaszając po raz pierwszy, że jest w ciąży.

Na początku tego miesiąca Natti i założyciel Pina Records, Raphy Pina (prawdziwe nazwisko: Rafael Antonio Pina-Nieves), potwierdzili, że są zaręczeni. 

Po czwartkowym występie Natti opublikowała ponownie artykuł z okładką People En Español, w którym zapowiedziała ciążę.CNCO gra `Tan Enamorados’ z Ricardo Montanerem

Ubrany w anielską biel, CNCO zabrał fanów w nostalgiczny powrót do przeszłościi, wykonując „Dejaría Todo”, „Un Beso” i „Tan Enamorados”.

W przypadku „Tan Enamorados” do CNCO dołączył Ricardo Montaner, aby wykonać balladę z 1988 roku, pierwotnie wykonaną przez Montanera.


Gloria Trevi poświęca Premio La Trayectoria Bogu i rodzinie

Meksykańska gwiazda pop Gloria Trevi zaśpiewała na Premio Lo Nuestro kolejne hity, takie jak „Pelo Suelto”, „Cinco Minutos”, „Todos Me Miran”, „Grande” i „Gloria”.

Dołączając do niej na scenie, Ivy Queen zaśpiewała „Todos Me Miran”, podczas gdy Trevi współpracowała na parkiecie ze swoją grupą tancerzy.

Trevi została nagrodzona Premio La Trayectoria za swoją niezwykłą trajektorię i dziedzictwo. Meksykańska piosenkarka i autorka tekstów Yuri wręczyła nagrodę swojej wieloletniej przyjaciółce.

„Chcę ofiarować tą nagrodę Bogu” – zaczęła Trevi. „Bóg pozwala mi być tutaj dzisiaj, żywą i zdrową pomimo wszystkiego, przez co przeszliśmy. Chcę też zadedykować ją moim dzieciom. Jedno z nich obchodzi dziś urodziny, a drugie, o czym właśnie się dowiedziałam, ma COVID-19 ale są wojownikami. Kocham ich. „

Sprawdź także  Eiza Gonzalez w gorących scenach z Justinem Timberlakiem


Luis Fonsi i Rauw Alejandro prezentują „Vacío”

Ubrani na czarno i mało błyszczący, ich występ wydawał się prosty, ale wzruszający. Po raz pierwszy duet wykonał „Vacío”, inspirowane klasycznym latynoskim „A Puro Dolor” z 2001 roku.Wisin otrzymuje 'Excellence Award’

Wisin ma status jednej z ikon i ojców założycieli współczesnego reggaetonu, i został doceniony na Premio Lo Nuestro w 2021 roku, gdzie otrzymał nagrodę za doskonałość 'Excellence Award’.

Wisin, który oprócz tego, że jest połową najpopularniejszego duetu muzyki reggaetón w historii – Wisin & Yandel – i który odegrał kluczową rolę w wydaniu dziesiątek nowych albumów/utworów, świętował wykonanie niektórych swoich największych hitów z wieloma gwiazdami reggaetonu.Daddy Yankee i Marc Anthony rozpalają scenę dzięki „De Vuelta Pa 'La Vuelta”

Zaczęło się – inaczej. Tak, Daddy Yankee był przy fortepianie, grał wstępne akordy i śpiewał otwierające powolne zwrotki.

Następnie ukazał się Anthony, jego pełny zespół i mnóstwo tancerzy w jednym z najbardziej ekscytujących występów wieczoru.Los Ángeles Azules poświęca nagrodę Musical Legacy fanom

Premio Lo Nuestro nagrodził zespół cumbia Los Ángeles Azules  nagrodą za dziedzictwo muzyczne podczas gali. Przed odebraniem nagrody meksykańska supergrupa wykonała „El Listón de tu Pelo” z Chiquis Rivera, „Mis Sentimientos” z Kinky oraz „Cómo Te Voy a Olvidar” z udziałem Glorii Trevi.

Po epickiej składance Los Ángeles Azules przyjął specjalną nagrodę wieczoru. „Dziękuję Premio Lo Nuestro za to wyróżnienie. Minęło 40 lat i chcemy podziękować naszej rodzinie i wszystkim naszym latynoskim fanom. Dajmy im brawa” – powiedział zespół.Selena Gomez i Rauw Alejandro rozgrzewają scenę z Baila Conmigo

Para wykonała swoją piosenkę reggaeton, w której krążą w tę i z powrotem z tekstami o tańcu i pożądaniu. Na scenie ta dójka artystów popisywała się kołyszącymi biodrami ruchami. Selena była w pomalowanym na pomarańczowo pokoju, podczas gdy Rauw był w pokoju z odcieniem niebieskim.

Niestety występ rozczarował niektórych fanów, gdyż nie był na scenie na żywo.Ozuna i Anuel zamykają Premio Lo Nuestro 2021

Gdy Premio Lo Nuestro w 2021 r. dobiegało końca, Ozuna i Anuel przeszli przez labirynt korytarzy za kulisami w American Acycles Arena, śpiewając „RD”, odę Anuela do dziewczyny Karola G z ich wspólnego albumu Los Dioses.

Spektakl, który był kontynuowany przez „Antes”, był ostatnim numerem dorocznej ceremonii wręczenia nagród, która została wyemitowana w czwartek (18 lutego) w sieci Univision.

Anuel i Ozuna zakończyli szereg występów, w tym hołd dla zmarłego Armando Manzanero i Johnny’ego Pacheco (ten ostatni zorganizował się w ciągu ostatnich 24 godzin) .


Udostępnij

Zostaw odpowiedź