Poznajcie obsadę 'Malverde: el santo patrón', superserii Telemundo


W Meksyku rozpoczęły się już zdjęcia do nowej superserii hiszpańskiej sieci, w której wystąpił znany meksykański aktor i piosenkarz Pedro Fernández, a premiera odbędzie się pod koniec roku w największej oglądalności 


Carolina Miranda

Meksykańska aktorka grała w „Señora Acero” Telemundo w ciągu ostatnich trzech sezonów, odnoszącej sukcesy superserii hiszpańskiej sieci. 


Mark Tacher

Drugi sezon La Reina del Sur zadebiutował na ekranie Telemundo w 2019 roku i od tego czasu nie przestał prowadzić projektów dla hiszpańskiej sieci, w tym Operación Pacífico .


Alejandro Nones

Dzięki telenowelom, takim jak Teresa, Corona de lágrimas i Amar a Muerte, wenezuelski aktor stał się jedną z największych gwiazd firmy Televisa. 


Isabella Castillo

Kubańsko-amerykańska aktorka, regularnie występująca w produkcjach Telemundo, była częścią obsady popularnego serialu „ El Señor de los Cielos” .


Sofia Castro

Córka Angéliki Rivery i producenta telenoweli José Alberto Castro do tej pory rozwinęła całą swoją karierę w telewizji Televisa z takimi melodramatami, jak Por siempre mi amor, El hotel de los secretos i El Dragon . 

Ivonne Montero

Meksykańska aktorka to jedna z najbardziej znanych meksykańskich twarzy na małym ekranie.


Alan Slim

Meksykański aktor stał się bardzo popularny dzięki udziałowi w superserii Telemundo El Señor de los Cielos , w której zagrał Jaime. 


Miguel de Miguel

Talent hiszpańskiego aktora przekroczył granice w 2011 roku dzięki udziałowi w La reina del sur Królowa Południa . 


Luis Felipe Tovar

Meksykański aktor i nauczyciel aktorstwa ma za sobą nienaganną karierę artystyczną. 


Pozostała obsada

W gwiazdorskiej obsadzie superserii znajdują się również Ramón MedinaClaudio RocaMariaca SemprúmMabel CadenaAdrián MakalaCandela MárquezHumberto Elizondo , Salvador SánchezLukas Urkijo i Kenneth Lagunes.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *