Paty Cantú i Lasso cieszą się końcem związku


Piosenkarze wykonują „Odiarte”, hymn, który ma nauczyć rozstania w dojrzały i uprzejmy sposób


Przekonana, że ​​muzyka wymaga głębokich tekstów i jest otwarta na codzienny dialog, Paty Cantú z Guadalajary rozpoczyna rok 2021 głosem wenezuelskiego Lasso, z którym dzieli się swoją nową kompozycją „Odiarte”, piosenką, w której zastanawia się, jak to jest możliwe, aby wykonać separację w bardziej przyjazny i dojrzały sposób.

„Jestem błogosławiona, że mogę mieć wspaniałą piosenkę, piosenkę, która leczy, która leczy mnie, ponieważ jest to osobista historia, ale może też leczyć innych ludzi. Dodatkowo obok artysty i człowieka, który jest tak niesamowity jak Lasso, rozpoczęliśmy rok 2021 od „Odiarte”, który mówi o wszystkim oprócz nienawidzenia innych”- wyjaśniła Paty Cantú.

W tym pierwszym duecie Lasso i Paty Cantú podkreślają, że piosenka ma znaczenie sprzeczne z tytułem, ponieważ tekst ma na celu nauczenie się cieszyć i uwolnić koniec związku, w którym była miłość, ale jasność pożegnania we właściwym czasie.

Korzystając z okazji osobistego spotkania, Paty Cantú i Lasso nie zawahali się przedstawić specjalnej historii w teledysku do „Odiarte” – który w tydzień po premierze przekracza półtora miliona wyświetleń – ponieważ oboje występują w fabuła inspirowanej słynnym filmem „Zakochany bez pamięci ” w reżyserii Michela Gondry’ego.

Lasso podkreślił więź, którą stworzył z Paty Cantú, spotkanie z nową publicznością i sposób, w jaki Meksyk pomógł mu skonsolidować jego muzyczną karierę: „Początek był bardzo trudny, nigdy nie sądziłem, że będzie tak trudno i pod górę. To kraj, który pokochał mnie od początku, jest cudowny, to miejsce, w którym każdego dnia budzę się, dziękuję, że tu jestem”.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *