Ozuna wyrusza na podbój Nowego Jorku w filmie „Tom and Jerry”


Portorykańczyk ujawnia, jak ekscytujące było dla niego bycie częścią jego ulubionej kreskówki, teraz w filmowej przygodzie


Zdobywca Latin Grammy , Ozuna, będzie również częścią przygody, w której „Tom i Jerry” powrócą, ale teraz w wersji filmowej, w której wystąpią u boku Chloë Grace Moretz, Michaela Peñy, Roba Delaneya, Colina Josta i Ken Jeong w reżyserii Tima Story, a film trafi do kin 18 lutego.

Jeśli chodzi o swój udział, portorykański piosenkarz ujawnia, jak ekscytujące było dla niego bycie częścią tej historii, w której spotyka swoje ulubione postacie z dzieciństwa, i którą teraz będzie się cieszył także w towarzystwie swoich dzieci .

„To dla mnie coś niesamowitego, wspaniała okazja. Dorastałem z Tomem i Jerrym, zawsze uwielbiałem ich oglądać. Ich występy zawsze były zabawne i sprawiały, że czułem się dobrze. Bycie częścią filmu przypomina mi tamten czas. To wspaniałe, że każdy może cieszyć się ich przygodami ”- powiedział Ozuna.

Światowej sławy piosenkarz trap i reggaeton przyznał się również, że przybył do studia Warner Bros. w Leavesden (Anglia) z T-shirtem, na którym są Tom i Jerry, potwierdzając swoje podekscytowanie z powodu bycia częścią produkcji.

Film „Tom i Jerry ” podejmuje jedną z najbardziej kultowych rywalizacji w animowanej telewizji, teraz w przygodzie w Nowym Jorku, gdzie nowe postacie z krwi i kości oraz wizja rodziny są dodawane do „polowania”, aby połączyć kilka pokoleń w przed ekranem.

Udostępnij
Sprawdź także  Ani gracze ... ani nie są normalni. Drugi trailer do "Campeones" Javiera Fessera

Zostaw odpowiedź