Ogłaszają aresztowanie aktora Ricardo Crespo za rzekome wykorzystywanie seksualne


Komunikatorzy Carlos Jiménez i Gil Barrea potwierdzają, że wydarzenie miało miejsce w poniedziałek rano


  Green został aresztowany przez Biuro Prokuratora Generalnego w Meksyku ( FGJ-CDMX ) za rzekome wykorzystywanie seksualne swojej 14-letniej córki.

To dziennikarz Carlos Jiménez ogłosił , stwierdzając, że do incydentu doszło rano w ten poniedziałek, 15 lutego, po skardze złożonej przez jego byłą żonę w grudniu ubiegłego roku.

Okazało się, że matka nieletniej złożyła pozew w grudniu ubiegłego roku, w związku z którym Specjalny Prokurator ds. Przestępstw Seksualnych rozpoczął śledztwo, za które przeszukano i aresztowano Ricardo „C”.

Według Diario Milenio, śledztwo  wskazuje, że Ricardo mógł nakłaniać swoją córkę od 2011 roku, kiedy miała 5 lat, do wykonywania czynności seksualnych, takich jak dotykanie w miejscach intymnych.

Takie postępowanie, w tym udostępnianie nieletnim filmów pornograficznych, mogło mieć miejsce do marca 2020 r.

Chociaż jest on oskarżony o takie czyny wobec swojej córki, Ricardo „C” jest uznawany za niewinnego w trakcie procesu , o ile nie zostanie stwierdzona jego odpowiedzialność, zgodnie z warunkami określonymi w Krajowym Kodeksie Postępowania Karnego.Ze swojej strony komunikator Gil Barrea dodał, że „jest w stanie potwierdzić”  Crespo.

Sprawdź także  Gabriela Tagliavini przygotowuje premierę serii - Claramente

„Jestem w stanie potwierdzić, że Ricardo Crespo został zatrzymany przez Biuro Śledcze ds. Przestępstw Seksualnych” – napisał na Twitterze.Ricardo Crespo należał do grupy Garibaldi i jest znany z udziału w serialu  . 

Był także częścią obsady takich produkcji jak „La Piloto 2”, „El Dragón”, „Súbete a mi moto”, a także w odcinkach „La rosa de Guadalupe – Cudowna róża” i „Como dice el said”.

Do tej pory Prokuratura CDMX nie wydała żadnego oświadczenia w tej sprawie.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź