’Nie wierzę w szczepionki': Christopher Uckermann ujawnia, że ​​nie zaszczepi się przeciwko Covid-19


Aktor podkreślił, że ani on, ani jego rodzina nie zostaną zaszczepieni przeciwko koronawirusowi


Różne gwiazdy otwarcie zadeklarowały odrzucenie szczepionki Covid-19, takie jak Eric del Castillo i Paty Navidad, która twierdzi, że ​​wszystko jest planem kontrolowania ludzkości. Ale wydaje się, że nie tylko ona nie ufa szczepionce, bo aktor Christopher Uckermann zapowiedział, że nie zostanie zaszczepiony przeciwko koronawirusowi.

Były członek zespołu RBD udzielił wywiadu różnym mediom na międzynarodowym lotnisku w Meksyku, gdzie stwierdził, że generalnie nie wierzy w szczepionki. „Nie, szczerze mówiąc, nie wierzę w szczepionkę. Myślę, że mogłaby być gorsza niż sam Covid” – powiedział 34-letni aktor, który w swojej karierze brał udział w różnych telenowelach, w tym najbardziej znanej 'Rebelde'

Chociaż tak znani na całym świecie jak Ian McKellen, Oliver Stone, Joan Collins, Martha Stewart, José Luis Rodríguez `El puma' zostali już zaszczepieni, Uckermann  powtórzył, że nie zostanie zaszczepiony, ponieważ wierzy w naturalny styl życia.


„Jestem kimś, kto osobiście nie wierzy w szczepionki, które podano mi jako dziecku, ponieważ mi je dali, ale dziś bardzo wierzę w naturalne aspekty, popieram naturalne odżywianie i zdecydowanie nie zostanę zaszczepiony” – powiedział  Christopher Uckermann,  który również skomentował, że jego rodzina też nie. „Wszyscy myślą tak samo, nikt się nie zaszczepi” – powiedział.

Jeśli chodzi o krytykę, jaką otrzymała Paty Navidad po wyrażeniu opinii przeciwko szczepionce Covid-19, aktor wskazał, że nie martwi się, że zostanie potępiony, ponieważ wszyscy ludzie mają swobodę wyrażania opinii.

„Każdy ma na ten temat swoje zdanie, myślę, że w tym sensie musimy się szanować, bardzo wspieramy wolne zdanie i jeśli ktoś nie wierzy w szczepionkę, to śmiało, to jego osobiste decyzje, należy go szanować ale gdzie jest wolność – powiedział.

CHRISTOPHER UCKERMANN MÓWI O SZCZEPIONCE COVID-19 


Christopher Uckermann  również zareagował na związek między swoją byłą dziewczyną  Belindą a Christianem Nodalem  i życzył im wszystkiego najlepszego. Przesłał także kondolencje Belindzie za śmierć jej babci i zapewnił, że była jak matka dla Belindy.

Uckermann zaprzeczył również, że Alfonso Herrera nie chciał być na zjeździe, ponieważ były to po prostu czasy, które się nie pokrywały, ale ma nadzieję, że nowy koncert z Poncho i Dulce María w przyszłości się odbędzie. Wskazał także, że dokument RBD jest nadal w planach. ale jeszcze nie mają nic szczególnego.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *