Netflix ujawnia zwiastun i datę premiery '¿Quién mató a Sara?' – Obsada!


Meksykański serial pojawi się na Netflix w marcu, aby rozwiązać zagadkę i ujawnić sekrety rodziny „Lazcano”


Netflix opublikował pierwszy zwiastun i datę premiery „¿Quién mató a Sara? – Kto zabił Sarę?”.

Według oficjalnego streszczenia Netflixa, „Alejandro Guzmán” po raz kolejny stanie się częścią życia potężnej rodziny „Lazcano” po tym, jak został niesprawiedliwie uwięziony na 18 lat za śmierć swojej siostry. 

„Alejandro” spróbuje usunąć swoją przeszłość, zemścić się i ujawnić sekrety, które kryją się za tym, kto zabił „Sarę”. 

W serialu występują Manolo Cardona, Carolina Miranda, Ginés García Millán, Claudia Ramírez, Eugenio Siller i Alejandro Nones. 

¿Quién mató a Sara?–  wyreżyserowali Bernando de la Rosa i David Ruiz według scenariusza José Ignacio Valenzueli.

Meksykański serial pojawi się na Netflix 24 marca.OBSADA

Manolo Cardona to Alejandro Guzmán

Człowiek, którego życie zostało zniszczone po spędzeniu 18 lat w więzieniu za zbrodnię, której nie popełnił, więc po raz kolejny będzie częścią życia potężnej rodziny Lazcano i zemści się za śmierć swojej siostry.

Carolina Miranda

Po wielkim sukcesie jako Vicenta Acero „La Coyote” w serialu Telemundo „Señora Acero” meksykańska aktorka i prezenterka powraca, aby oczarować wszystkich swoim wspaniałym występem w tym nowym thrillerze Netflix.

Ginés García Millán

Wielki hiszpański aktor, który zrewolucjonizował swoją postać Estebana Marqueza w super serii Antena 3 „Velvet”, będzie również częścią fabuły, w której chcą dowiedzieć się, kto zabił Sarę?

Claudia Ramirez

Claudia Ramirez

Po swoim udziale w produkcjach takich jak „ Fuego Ardiente ” czy „La usurpadora”, aktorka z Veracruz podzieli się swoim talentem w tej nowej serii

Eugenio Siller

Aktor z Tampico, którego poznaliśmy w takich projektach jak „Rebelde”, “Código” i “Al diablo con los guapos – Do diabła z przystojniakami” również jest częścią długo oczekiwanego serialu. 

Alejandro Nones

Przystojny wenezuelski aktor, model i producent, zdobywca nagrody TVyNovelas dla najlepszego złoczyńcy, przyjedzie, aby odkryć, że w każdej rodzinie jest potwór. Czy będzie złym facetem w filmie?

Wraz z nimi pojawią się również Ximena Lamadrid, Leo Deluglio, Andrés Baida, Ana Lucía Domínguez, Polo Morín, Luis Roberto Guzmán i Fátima Molina.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *