Netflix: Pedro Pascal zostanie zamknięty w „The Bubble”


skupi się na grupie aktorów, którzy kręcą duży hollywoodzki przebój, ale zostają uwięzieni w hotelu, gdy wybucha kryzys koronawirusa


będzie jedną z głównych atrakcji „”, komedii opartej na pandemii, którą wyreżyseruje i napisze Judd Apatow, a która zostanie pokazana w serwisie .

Chilijskiemu aktorowi towarzyszyć będą w tym filmie: Maria Bakalova, Karen Gillan, Iris Apatow, Fred Armisen, Keegan-Michael Key, Leslie Mann, Peter Serafinowicz i David Duchovny.

„The Bubble” skupi się na grupie aktorów, którzy kręcą wielki hollywoodzki przebój, ale którzy są uwięzieni w hotelu, gdy wybuchnie kryzys koronawirusa .

Źródła bliskie projektowi wskazują, że „” był częściowo inspirowany trudnościami związanymi z kręceniem „Jurassic World: Dominion”, nowej odsłony sagi jurajskiej, na którego produkcję miała wpływ pandemia.

Dla Pascala projekt wieńczy złoty rok w W ubiegłym roku, miał premierę drugi sezon „The Mandalorian” przyjęty z uznaniem.

Aktor zyskał sławę dzięki serialom „Narcos” (2015–2017) i „Gra o tron” (2011–2019), ostatnio również wyróżnił się jako jeden ze złoczyńców w „Wonder Woman 1984”.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź