Marc Anthony, Daddy Yankee, Maluma dołączają do listy wykonawców Premio Lo Nuestro 2021


Marc Anthony i Daddy Yankee wykonają swój nowy hit „De Vuelta Pa La Vuelta” a Maluma premierowe hity ze swojego nowego albumu 7 Días en Jamaica podczas Premios Lo Nuestro 18 lutego


Ta trójka gwiazd to najnowsi wykonawcy ogłoszeni podczas pierwszego w roku pokazu rozdania nagród muzyki latynoskiej, które zostanie wyemitowane w sieci Univision.

Inni wykonawcy ogłoszeni we wtorek (2 lutego) to meksykańska gwiazda Carlos Rivera, który wykona „100 Años” wraz z Malumą. Dodatkowo po raz pierwszy do całej rodziny Montaner – Evaluna, Mau y Ricky i taty, Ricardo Montaner – dołączy Camilo (który jest mężem Evaluny Montaner), aby wykonać „Amén”, który ukazał się w święta.

Obok Grupo Firme wystąpi także wschodząca gwiazda meksykańskiego regionu Lenin Ramírez, podobnie jak Chesca; i  Prince Royce na scenie obok Natti Natashy. Ostatni po raz pierwszy zaśpiewają wspólnie w telewizji swój hit „Antes que salga el sol”.

Dołączają do zapowiedzianych wcześniej wykonawców Los Ángeles Azules, Anuel, CNCO, Ozuny i Glorii Trevi. Premios Lo Nuestro zostanie wyemitowany 18 lutego na Univision na żywo z American Alines Arena.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *