Malverde: el santo patrón: Pedro Fernández zastępuje Fernando Colungę


Sieć hiszpańskojęzyczna potwierdziła w ten czwartek nazwisko aktora, który wystąpi w nowej super serii Malverde: el santo patrón, historii, którą miała poprowadzić Colunga 


Telemundo podjął twórczą decyzję o współpracy z Fernando Colungą przy innych przyszłych projektach, więc nie będzie częścią gwiazdorskiej obsady  Malverde”. Tym oświadczeniem hiszpańskojęzyczna sieć potwierdziła na początku lutego, że słynny meksykański łamacz serc, gwiazda niezapomnianych oper mydlanych, takich jak La usurpadoraPaulina Esmeralda , nie zamierza ostatecznie stanąć na czele tego ambitnego hitu z epoki Malverde: el santo patrón.

Pytanie, kto wtedy miałby go zastąpić? szybko znalazło się na pierwszych stronach gazet w mediach i dopiero dziś Telemundo ostatecznie potwierdził informację.

Pedro Fernández zagra w oczekiwanej superserii Telemundo, Malverde: el santo patrón, której premiera odbędzie się w 2021 roku” – ogłosiła sieć w oświadczeniu.

Meksykański aktor i piosenkarz, bohater udanych melodramatów, takich jak Hasta que el tiempo separa nos separa i Hasta el fin del mundo , w końcu wejdzie w skórę legendarnej postaci o imieniu Malverde, wracając tym samym do telewizji po kilku latach. nieobecności.

„Cieszymy się, że Pedro wraca na ekran Telemundo, dołączając do tej znakomitej obsady, która ożywi tę legendarną historię dla naszej latynoskiej publiczności w Stanach Zjednoczonych” – powiedział Marcos Santana, prezes Telemundo Global Studios. „Malverde: el santo patrón jest dramatyzacją życia tej niezwykłej postaci i jest niewątpliwie jedną z naszych największych dotychczasowych produkcji, wyprodukowaną z niezwykłą dbałością o szczegóły, aby dokładnie odtworzyć życie Meksyku pod koniec XIX wieku”, dodał informacyjnie o tej serii, która jest już nagrywana w Meksyku.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *