Maluma uruchamia wirtualną aukcję dzieł sztuki inspirowanych jego albumem „#7DJ”


Dochody zostaną przeznaczone na ochronę środowiska


Kolumbijski piosenkarz Maluma uruchomił we wtorek aukcje internetowe dzieł sztuki wykonanych przez jego rodaka Federico Uribe, zainspirowane jego najnowszym albumem „#7DJ” , a wpływy ze sprzedaży zostaną wykorzystane w celu ochrony środowiska.

Aukcja potrwa do 28 lutego na platformie Bidsquare, a dzieła są częścią próbki, która jest obecnie wystawiana w galerii w dzielnicy Wynwood w Miami (Floryda, USA) i obejmuje okładkę albumu „7DJ (7 Días en Jamaica) ”, wykonane ze śmieci i materiałów pochodzących z recyklingu.Maluma podpisał kontrakt z Federico Uribe, aby stworzył wizualną część najnowszego albumu Kolumbijczyka, EPki, która zawiera siedem piosenek, a wśród których jest współpraca z piosenkarzami reggae, Ziggy Marley i Charly Black.

Albumowi, który łączy latynoską muzykę miejską z reggae i dancehallem, towarzyszy także krótki film.

„Maluma wybrał siedem dzieł wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu, które przedstawiają naszą ziemię, ocean, lasy, życie na farmach i wiele więcej, aby towarzyszyć każdemu utworowi na jego albumie” – czytamy w komunikacie prasowym.

„Uribe jest uznawany za artystę, eksperta, w wykorzystywaniu materiałów pochodzących z recyklingu do tworzenia rzeźb i unikalnych dzieł sztuki”, dodaje notatka, która podkreśla, że ​​w tym projekcie artysta plastyczny przekazuje „inną wizję, która łączy świat zanurzony w muzyce, sztuce i życie „.

Dochód z aukcji rzeźb i dzieł sztuki zostanie przekazany organizacjom non-profit działającym na rzecz środowiska z siedzibą w Kolumbii, które współpracują z fundacją piosenkarza El Arte De Los Sueños.

Tak więc 100% tego, co zostanie zebrane ze sprzedaży okładki albumu, trafi do organizacji Fundación Amigos del Mar, Jardín Botánico de Cartagena i Stand Up Providencia.

Dzieła sztuki, które nie zostaną sprzedane na aukcji charytatywnej, będą dostępne w Artsy po 28 lutego.

Sprawdź także  5 rzeczy, których nauczyliśmy się z Billboard Latin Music Week Tainy'ego — pytania i odpowiedzi

Maluma, którego prawdziwe nazwisko brzmi Juan Luis Londoño Arias, jest jednym z najpopularniejszych latynoskich piosenkarzy, a w 2018 roku zdobył Latin Grammy za najlepszy album ze współczesnym popem wokalnym za swój album „FAME”.

Film „Marry me” również oczekuje na premierę, tam występuje z Jennifer López i który, jak zapowiedziano w tym tygodniu, zostanie wydany dopiero 11 lutego 2022 r., aby zbiegł się z walentynkami, czyli rok później niż początkowo planowane.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź