Lucía Guilmáin umiera w wieku 83 lat


Meksykanka grę miała we krwi, ponieważ jej matką była gwiazda złotej ery kina meksykańskiego, Ofelia Guilmáin


Za pośrednictwem sieci społecznościowych potwierdzono śmierć meksykańskiej aktorki Lucíi Guilmáin , która miała 83 lata.

„Dziś moja ciotka, znana aktorka, Lucia Guilmain, opuściła ziemski plan. Moje kondolencje dla mojego kuzyna @gigioorva dla jej wnuków, Raúla i Caro. Jej synowej Caro i jej braci Juan, Mona i mojej matki… niech spoczywa w pokoju wielka Lucia Guilmain ”- napisał Óscar Ortiz de Pinedo na swoim koncie na Twitterze. Jego ojciec, Jorge Ortiz de Pinedo, również dodał kondolencje.Jak dotąd nie zostało podane, co było przyczyną śmierci Guilmáina, ale fani uczcili jej pamięć, wspominając niektóre z najbardziej kultowych ról w filmie i telewizji.

Artystka miała talent we krwi, ponieważ jej matką była legendarna aktorka meksykańskiego złotego kina Ofelia Guilmáin, a jej bratem jest nie kto inny a także aktor Juan Ferrara, znany jako Franko Colluci z Rebelde.

Dlatego nie jest zaskakujące, że Lucía wkroczyła do kina w latach 60. XX wieku w filmach takich jak El Indomable (1966) i Al Fin a Solas (1969) , by później skupić się głównie na telewizji.

Spoczywaj w pokoju.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *