Lucero ujawnia warunki powrotu do telenoweli


Lucero powiedziała, że pod pewnymi warunkami chętnie wróci


Po wystąpieniu w brazylijskiej historii Carinha de Anjo w 2018 roku aktorka nie pojawiła się w żadnym projekcie z tej linii.

Jednak Meksykanka niedawno skomentowała, że ​​byłaby zachwycona powrotem do meksykańskich melodramatów. 

„Kiedy pytają mnie, czy zagram jeszcze raz w telenoweli, odpowiadam, że bardzo by mi się to podobało, bo kocham telenowele, są częścią mojego życia zawodowego. Ale potrzebuję historii, która mnie urzeknie, która sprawi, że się zakocham, że przeczytam streszczenie i powiem: „To jest melodramat, który chcę zrobić” ”- powiedziała Lucero

Następnie orzekła, że interpretowana postać musi być taka, w której jest odzwierciedlona i czuje, że istnieją pewne niuanse, aby móc działać. 

Znana „Oblubienica Ameryki” wyjaśniła również, że aktorstwo jest jej pasją i nie chce uczestniczyć w żadnej historii, która jej nie odpowiada.

„Dla mnie aktorstwo to pasja, a prawda jest taka, że ​​lubię to robić tak bardzo, że nie chciałabym grać w historii, w której nie czuję się komfortowo” – powiedziała.

Chcesz powrócić jako główna bohaterka?

Lucero skomentował, że nie pragnie desperacko roli głównej, bo po prostu chce poczekać na najlepszy moment na swój powrót. 

Nie wykluczyła też możliwości pracy nad nowymi formatami seriali dla serwisów streamingowych.


Jej miłość do muzyki 

Oprócz kariery aktorskiej Lucero została również uznana za wspaniałą piosenkarkę. Od czasu wydania swojego pierwszego albumu zatytułowanego  Él o él  w 1982 roku wydała około 20 albumów, z których ostatni to Lucero 20 y 20 wydany w zeszłym roku. 

Udostępnij
Sprawdź także  Kto jest kim w 'La suerte de Loli'

Zostaw odpowiedź