Latin American Music Awards 2021 ogłasza datę, lokalizację i więcej szczegółów


Rozdanie nagród Latin American Music Awards 2021 odbędzie się 15 kwietnia na żywo w BB&T Center w Sunrise na Florydzie


Latynoskie AMA wracają po przerwie w 2020 roku z powodu trwającej pandemii COVID-19. Szósta coroczna ceremonia będzie transmitowana na Telemundo wraz z przedpremierowym pokazem na czerwonym dywanie, po którym nastąpi wręczenie nagród.

Trzygodzinne wydarzenie, które poprowadzi meksykańska aktorka Jacqueline Bracamontes, będzie hołdem dla dzisiejszych latynoskich artystów zajmujących czołowe miejsca list przebojów, zgodnie z głosowaniem fanów muzyki. Nominacje do Latin AMAs zostaną ogłoszone 2 marca.

„W ciągu ostatnich sześciu lat Latin AMAs stały się globalną platformą dla artystów, którzy naprawdę współpracują z publicznością, ponieważ zwycięzcy są wybierani wyłącznie na podstawie głosów fanów” – powiedział Ronald Day, prezes Telemundo ds. Rozrywki i treści. „Cieszymy się, że możemy zapewnić naszym widzom imponujące, pełne gwiazd wydarzenie muzyczne, które obejmie również platformy z obszerną i ekskluzywną zawartością dodatkową”.

Zgodnie z tradycją Latin AMA będą prezentować gwiazdy muzyczne w języku hiszpańskim i angielskim. Wśród artystów, którzy występowali w poprzednich edycjach byli Becky G, Daddy Yankee i CNCO.

Latin AMA z 2021 r. będą również transmitowane jednocześnie w hiszpańskiej rozrywkowej sieci kablowej Universo oraz w obu Amerykach przez Telemundo Internacional.

Udostępnij
Sprawdź także  Domniemana lista piosenek JLo i Shakiry na Super Bowl

Zostaw odpowiedź