Las Villamizar: Rozpoczynają się nagrania nowego hitu Caracol


Trzymający w napięciu dramat historyczny zostanie nakręcony w Santander, Villa de Leyva i na przedmieściach Bogoty


Wszystko jest gotowe, aby rozpocząć nagrania nowej super serii Televisión, „”, której akcja rozgrywa się w latach niepodległości Ameryki.

Historia obraca się wokół trzech sióstr z wyższych sfer, które prowadzą podwójne życie jako szpiedzy, infiltratorki armii wyzwoleńczej, stojące w obliczu wielkich niebezpieczeństw, aby pomścić swojej matki 12 lat wcześniej.

Wielkim wrogiem będzie przywódca armii hiszpańskiej pułkownik Montenegro, który jest odpowiedzialny za ich matki.

Niesamowite jest to, że to sam ich ojciec wyszkoli Carolinę, Leonor i Isabelę, aby uczynić z nich wytrawnych szpiegów, wyszkolonych w posługiwaniu się wszelkimi rodzajami broni, ale także do bycia ekspertami w technikach manipulacji i infiltracji w wyższych sferach.

W rolach głównych wystąpią Ekwadorka Shany Nadan oraz Kolumbijki: María José Vargas i Estefanía Piñeres.


Talenty

Produkcje Televisión od lat odnoszą sukces, co znajduje odzwierciedlenie w emisjach w wielu krajach świata i tak właśnie wypowiada się o tym Lisette Osorio, wiceprezes ds. Sprzedaży międzynarodowej Televisión.

„Nasze doświadczenie w produkcji super serii sprawiło, że nasz znak jakości dotarł do każdego zakątka świata. Z tej okazji zaprezentujemy oryginalną i świeżą historię, oprawioną w epicką oprawę, która nada rynkowi nowe oblicze z potężnymi postaciami kobiecymi oraz dużą dozą napięcia i akcji ”- powiedziała.

Podobnie Dago García, wiceprezes ds. Produkcji i treści w Caracol Televisión zwrócił uwagę, że Las Villamizar jest częścią serii epickich opowieści, które produkują od kilku lat, „które łączą wysoką wartość produkcyjną, melodramat i przygody, którym udało się podbić globalną publiczność, ”.


Nagrywanie w pandemii, wielkie wyzwanie

Na koniec Juan Carlos Villamizar, który jest producentem tej nowej serii, zwrócił uwagę na wyzwania, jakie niesie ze sobą nagrywanie podczas pandemii, ale są oni gotowi podjąć wyzwanie.

Sprawdź także  Pasión de gavilanes 2: Natasha Klauss przyznaje, że uderzyła ją nieobecność Michela Browna na początku zdjęć

„Jesteśmy w czołówce branży, ponieważ znaleźliśmy okazję do innowacji, wdrażając mechanizmy wirtualnej rzeczywistości, które w przypadku jakichkolwiek niepowodzeń mogą znacznie ograniczyć wykorzystanie obsady, zachowując oryginalną koncepcję każdej sceny, bez utraty magii, która pozwala na nagrywanie obrazu na zewnątrz ”, powiedział.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź