Kuno Becker, rzadki czarny charakter

Aktor postawił na zło w premierze 'Fuego Ardiente’


Czystość dramatu jest tym, co urzeka Kuno Beckera w tradycyjnej telenoweli i chociaż uważa, że ​​jedną z głównych cech jest przedstawianie ujmujących złoczyńców, którzy budzą wrzawę wśród publiczności, uważa również, że ten gatunek ewoluował, aby opowiadać bardziej realistyczne historie w tych, w których „dobrzy faceci” nie zawsze są bohaterami tragedii.

Podekscytowany powrotem do melodramatów, Kuno Becker daje wskazówki o swojej nowej postaci, a jest nią „Joaquín Ferrer”, która wraz z docenianym aktorem Fernando Ciangherottim nada ten element zła, ambicji i konfliktu. A wszystko to w historii zatytułowanej „Fuego Ardiente” wyprodukowanej przez Carlosa Moreno, które trafiła na meksykańskie ekrany 8 lutego na kanale Las Estrellas.

„Wracam, ale grając złoczyńcę, jestem złym facetem w telenoweli, to przezabawne. Chciałem wrócić z czymś innym, czymś, co byłoby dla mnie wyzwaniem, czego zawsze szukałem w swojej karierze, a Carlos Moreno dał mi szansę. Wpadł na pomysł bym był złoczyńcą i zakochałem się w tym, więc dlatego zaakceptowałem rolę. Zaufali mi, że zrobię coś innego ”.

Becker podkreśla, że ​​obstawianie postaci takich jak „Joaquín” jest znaczące w chwili obecnej w meksykańskim przemyśle pod względem produkcji treści, ponieważ stworzenie złoczyńcy od zera stanowi wyzwanie. Wszystko zależy od kontekstu środowiska, powodów i decyzji dla, których ktoś postanawia wyrządzić krzywdę oraz szukać własnej korzyści, a tym samym sprawić, że widz inaczej doceni kierunek, w jakim rozwija się historia.

„Dobrzy faceci nie są już tak dobrzy i to jeden z powodów, dla których znajduję takie postacie. Nikt tutaj nie jest białym gołębiem, a postacie mają więcej niuansów, są bardziej ludzkie. W melodramacie jedną z głównych cech gatunku jest to, że musi być kiepski, zły złoczyńca i to jest zabawne, ponieważ teraz masz tak wiele opcji tworzenia, ​​jest więcej platform odniesienia.”

Sprawdź także  Zobacz, jak bardzo zmieniło się „Téo” od Rebelde 17 lat po telenoweli

Kuno Becker zwraca uwagę, że „Joaquín” będzie również postrzegany w trakcie konkretnych dyskusji.”Fuego Ardiente” będzie poruszać różne tematy dotyczące niezależności kobiet, wykorzystywania, przemocy i ucisku w małżeństwie, nowych możliwości miłości, relacji rodzic-dziecko a nawet kwestie polityczne, które są również cenione w prawdziwym życiu.

„„Joaquín ”to ambitny facet, który wiele wycierpiał i dlatego sprawia, że ​​cierpią inni. Jest facetem, który zabija różne postacie. Bardzo dba o pieniądze, ale też wierzy w ślepą lojalność, jest facetem, który ma obsesję na punkcie swojej żony, źle ją traktuje. Nie podzielam sposobu myślenia ani wartości tej postaci, ale staram się go zrozumieć, to zły facet, który ma swoje powody, nie jest taki tak po prostu.

W towarzystwie Mariany Torres, Carlosa Ferro, Arturo Peniche’a, Laury Flores, José Maríi de Taviry i Claudii Martín, Kuno Becker zagra swojego pierwszego złoczyńcę w telewizji Televisa i jest przekonany, że ta historia pomoże podnieść na duchu publiczność i umilić czas, kiedy wszyscy żyją obecnie pandemią.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź