la casa de papel fot. Netflix

Które postacie nie będą obecne w piątym sezonie 'La Casa de Papel’


Oto imiona tych, którzy pożegnali się z nami w minionych sezonach dzięki tej historii od


piąty jest tuż za rogiem, a wraz z nimi tysiące pytań o losy każdego z ulubionych bohaterów serii . Niektórzy bohaterowie mocno zapadli w pamięć, część fanów z chęcią zobaczyłaby kolejne spin-off serii.

I choć nie zostało to jeszcze potwierdzone, mówimy wam, kto nie będzie już w tym długo oczekiwanym finale.

UJAWNIAMY, KTÓRE POSTACIE 'NIE BĘDĄ'? OBECNE W 5 SEZONIE

Chociaż pojawiły się różne plotki na temat powrotu Berlina lub Nairobi, prawda jest taka, że ​​nie będzie to możliwe, ponieważ zginęli w poprzednich sezonach. Ich obecność będzie polegała na retrospekcjach, które pomogą nadać logikę fabule i dlatego, że w ten sposób , twórca opowieści chce uszczęśliwić swoich fanów. Dlatego tutaj mówimy, kto nie będzie w tej ostatniej odsłonie:

Moskwa

Nie będzie go w piątym sezonie, bo dla tych, którzy go jeszcze pamiętają, został poważnie ranny w jednym z najbardziej szokujących napadów. Był odpowiedzialny za dopilnowanie oraz wykopanie tunelu, który był drogą ucieczki porywaczy. Umiera podczas napadu w mennicy od potrójnego postrzału ze strony policji, gdy osłaniał wracającą do budynku Tokio.Gandia

Jego udział był krótki, ale znaczący, zmarł w wyniku pobicia przez Bogotę po stracie Nairobi. Jego postać była pełna charakteru, zemsty i wywarła wpływ na publiczność.


Osło

Helsinki musiał podjąć jedną z najstraszniejszych decyzji w swoim życiu: zakończyć żywot swojego krewnego, Oslo.


Udostępnij
Sprawdź także  ATRESPlayer Premium wyznacza premierę drugiego sezonu 'Cardo'

Zostaw odpowiedź