Jeden ze scenarzystów 'Elite’ został aresztowany za handel narkotykami


Napisał także takie serie jak „Los Serrano” i „Velvet”


Elite powraca w wiadomościach, ale tym razem nie dlatego, że aktorzy wrzucili na swoje sieci społecznościowe nowe wiadomości czy dlatego, że Netflix ogłosił datę premiery czwartego sezonu. Powód? Scenarzysta serialu Jaime Vaca został aresztowany za handel narkotykami.

Wszystko wydarzyło się zaledwie kilka dni temu, a konkretnie w ostatnią niedzielę, 7 lutego. Radiowóz patrolował centrum Madrytu i zobaczyli mężczyznę bez maski rozmawiającego z innymi ludźmi. To był scenarzysta Elite.

Agenci wysiedli z samochodu i poszli skarcić go za nieprzestrzeganie środków zapobiegawczych przeciwko koronawirusowi. Jednak, jak donosi gazeta El Mundowidzieli go tak zdenerwowanego, że postanowili sprawdzić, co ma w plecaku, który miał na sobie.

Co scenarzysta „Elite” miał w plecaku?

Jaime Vaca nosił w plecaku różne substancje. W szczególności policja zajęła małą butelkę z pigułką ekstazy, inną butelkę Poppera, kilka torebek z lekiem podobnym do ketaminy, szkło i inną paczkę z substancją o nazwie 2CB (MDMA i LSD).

Po znalezieniu wszystkich tych substancji agenci aresztowali Jaime Vaca za rzekome przestępstwo przeciwko zdrowiu publicznemu. Zabrali go na komisariat policji i przyjęli od niego zeznanie.

Scenarzysta filmów „Elite” i „Los Serrano”

Jaime Vaca jest jednym z najpopularniejszych scenarzystów telewizyjnych dzięki swojej długiej karierze fabularnej. Jak wskazaliśmy, pracuje przy Elite, młodzieżowym fenomenie Netflixa, ale w jego programie są też jedne z najpopularniejszych seriali w Hiszpanii: Los SerranoRodzina Serrano , Física o Química i Velvet . Jest także twórcą La otra mirada i brał udział w Las chicas del cableTelefonistki

Udostępnij
Sprawdź także  Pablo Alborán, David Bisbal , Pasión Vega i Rozalén w zwiastunie 'Escena en Blanco y Negro'

Zostaw odpowiedź