Jak dziś wygląda `siostra Cecilia' z 'Carity de Ángel / Mała księżniczka' 21 lat po premierze telenoweli


Ta postać była grana przez Lisette Morelos


Carita de ÁngelMała księżniczka to jedna z najbardziej ujmujących historii w historii telenowel dla dzieci, które zostały nagrane w Meksyku. Chociaż Daniela Aedo w postaci małej Dulce Maríi skradła serca widzów, siostra Cecilia i Luciano Larios urzekają publiczność miłością, która narodziła się między nimi wbrew wszelkim przeciwnościom.

Aktorka Lisette Morelos była odpowiedzialna za danie życia słodkiej siostrze Cecilii, jednej z zakonnic, która jest w szkole, do której chodzi Dulce María, pod nieobecność jej ojca, który zawsze podróżuje pracując, próbując zapomnieć o śmierci swojej żony a matki jego córeczki.

JAK DZIŚ WYGLĄDA „SIOSTRA CECILIA” 

Tam siostra Cecilia staje się jednym z aniołów opiekujących się Dulce Maríą, która może wyglądać bardzo uroczo, ale jest jedną z najbardziej niegrzecznych dziewczyn w swojej klasie, zawsze pełną dowcipów.

Chociaż postać Lisette Morelos była początkowo zakonnicą w telenoweli, stopniowo zdawała sobie sprawę, że nie jest to jej powołanie, ponieważ zakochała się w Luciano, ojcu Dulce Marii, który również darzył ją uczuciem.


W ten sposób rozpoczyna się wielka przemiana Siostry Cecylii przez Estefaníę, lepiej znaną jako „Tía Pelucas”, która charakteryzowała się noszeniem kolorowych peruk w każdym z odcinków telenoweli.


JAK BARDZO LISETTE MORELOS SIĘ ZMIENIŁA SIĘ

Minęło ponad 20 lat od premiery Carity de Ángel i Lisette Morelos, która ma 42 lata i nadal jest bardzo ważna w świecie telenowel. W rzeczywistości jest ona częścią obsady nowej telenoweli producenta Juana Osorio, zatytułowanej ¿Qué le pasa a mi familia?, który właśnie ruszył na kanale Las Estrellas.Tam gra Ofelię del Olmo, partnerkę Carlosa Iturbide, granego przez Juliána Gila, którzy z pewnością zaskoczą publiczność swoją chemią na ekranie.A Lisette Morelos ma nie tylko projekty w telewizji, ponieważ na początku lutego miała premierę filmu Sin origen w Prime Video , z mroczną historią, która zapiera dech w piersiach widzów.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *