J Balvin skinął głowę w stronę RBD, co zaskoczyło Anahi


Wygląda na to, że Kolumbijczyk również odnotował zjawisko Rebelde


W te święta fani RBD spełnili swoje marzenie. Grupa chciała się ponownie spotkać, aby zagrać w wirtualnym koncercie zatytułowanym Ser o parecer. Oczywiście bez dwóch członków zespołu: Alfonso Herrery i Dulce Maríi.

Tak więc 12 lat po ostatnim koncercie na żywo Anahí , Maite Perroni , Christian Chávez i Christopher Von Uckerman zorganizowali spotkanie, które ucieszyło wielu fanów.

Jednym z artystów, który nadal pamięta o RBD po ponad dziesięciu latach od jego rozwiązania, jest sam J Balvin. Kolumbijska gwiazda, która stała się jednym z najbardziej rozchwytywanych artystów w branży muzycznej, udostępniła wideo na swoim koncie na Instagramie, śpiewając ostatnią piosenkę, w której brał udział.

Chodzi o Spicy , remiks wydany przez rapera Ty Dolla Sign z udziałem J Balvina, YG, Tyga i Post Malone. W jednym z wersetów tematu, który artysta śpiewa w filmie krążącym w sieciach społecznościowych, mówi:

„Dzisiaj jest Louis, jutro Gucci / “Hoy es Louis, mañana Gucci

Zamówił sushi na śniadanie / De desayuno ha pedido sushi

Do złego vibroso mówi: „Fuchi”, yo ” / A los malo vibroso les dice: 'Fuchi', yo'

Rebelde to Mia Colucci ” / Rebelde es Mia Colucci”

Reakcja Anahi

W ten sposób J Balvin nawiązał do Rebelde , słynnej meksykańskiej telenoweli młodzieżowej, w której pojawiła się grupa RBD, oraz do jednej z jej najbardziej mitycznych postaci: Mii Colucci. Rolę tę odegrała Anahí, która miała wtedy zaledwie 20 lat.Aktorka i piosenkarka, do której dotarł ten film, chciała podziękować J. Bavinowi za wspomnienie o postaci Mii w swojej piosence.

„Wowowwww !! To najlepsze, Balvin! ” , Anahi napisała na swoim koncie na Twitterze. W mniej niż dwanaście godzin tweet miał ponad 13 tysięcy polubień i dwa tysiące retweetów.

 I nie dziwimy się, kto nie lubi bardziej niż dobrego, nostalgicznego mrugnięcia!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *