Gala Premios Goya 2021 odbędzie się z nominowanymi w domu: „musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby ich uczcić”


Nadzieje wciąż były


W końcu potwierdzili to, czego wszyscy się obawialiś: gala 35 Premios Goya będzie online lub telematyka, jak wolą to nazywać. Potwierdził to Mariano Barroso, prezes Akademii Telewizyjnej na konferencji prasowej prezentującej uroczystość, która odbędzie się w sobotę 6 marca.

Transmisja będzie miała miejsce, jak co roku, przez TVE, Antonio Banderas i María Casado będą prezenterami ceremonii, która będzie miała swoją bazę w Teatrze Soho Caixabank w Maladze. Będą też tam prezenterzy nagród, podczas gdy nominowani i nominowane będą online. Według Barroso: „Uważamy, że konieczne jest zrobienie wszystkiego, co w naszej mocy, aby nagrody Goya miały miejsce. Musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby świętować, nagradzać i podziękować pracom, które zostały wydane w tym roku, ze wszystkimi środkami bezpieczeństwa”

Całkiem logiczna decyzja w obecnej sytuacji i zapewniając, że gala jest bezpiecznym środowiskiem. Ponadto Casado obiecuje, że będą pracować nad zrobieniem dobrego programu telewizyjnego: „Po raz pierwszy gala będzie właśnie taka i to magia pierwszych razy. Mam nadzieję, że wiemy, jak ją uchwycić. Masz zamiar zobaczyć program telewizyjny i będzie to uznanie dla tych, którzy są w tyle i tych, którzy są daleko w tyle, dla publiczności”

W programie gali wystąpią Aitana i Vanessa Martín. Ponadto 35. edycja Goya będzie hołdem dla Luisa Garcíi Berlangi za otwarcie „Roku Berlanga” w kinie. Nie będzie to jedyny hołd, ponieważ Ángela Molina otrzyma Goyę honorową.

Należałoby zobaczyć, jak rozwiążą tę wirtualną galę Goya z Akademii Filmowej. Pamiętajmy, że transmisja nominacji była trochę katastrofalna, z licznymi cięciami. Z drugiej strony miejmy nadzieję, że oznacza to znacznie bardziej zwinną i przyjemniejszą ceremonię niż zwykle.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *