’Esclavas del Señor' ędzie nową serią Telecinco z twórcami „La que se avecina”


Bracia Caballero wyprodukują dla Mediaset swoją trzecią serię po „La que se avecina” i „El Pueblo”


Telecinco już wybrało, co będzie ich następną komedią i po raz kolejny wybrało tych, którzy robią to najlepiej. Mediaset ponownie dołącza do Contubernio, producenta braci Caballero, twórców La que se avecina i El Pueblo , aby zrealizować swój nowy serial, który będzie nosił tytuł Esclavas del Señor.

Jak donosi FormulaTV , akcja „mieści się w klasztorze, który pilnie potrzebuje reformy. Po spotkaniu z różnymi podmiotami kościoła nie są w stanie przyznać im pieniędzy niezbędnych do pracy, więc muszą ich szukać samodzielnie, aby zrobić remont.

Z tą potrzebą zakonnice przyjęły do ​​klasztoru Rocío, nowego nowicjusza. Po wypróbowaniu różnych sposobów finansowania siebie, bez powodzenia, w końcu ten nowy członek zakonu da im ostateczny pomysł, choć dość szalony: będą mogli zebrać pieniądze niezbędne do przeprowadzenia reformy, jeśli staną się surogatkami. „


W tej chwili bracia Caballero pracują nad trzecim sezonem El Pueblo , który rozpocznie się wiosną tego roku. Ponadto potwierdzili sezon 12 La que se avecina , choć nie rozpocznie on nagrywania co najmniej do końca roku.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *