Erik Rubín zostaje napadnięty w CDMX; łapią złodziei


Piosenkarz został zaatakowany wewnątrz swojego pojazdu przez osobę, która złapała za zegarek, który miał przy sobie


W ten poniedziałek wyszło na jaw, że Erik Rubín padł ofiarą przestępstwa w Mexico City w ostatni weekend, po tym, jak został pozbawiony zegarka, gdy siedział na swoim samochodzie.

Piosenkarz „Cuando mueres por alguien” to kolejna osoba do statystyk ów w przez przestępców, ponieważ według konta na Twitterze C4jimenez, Rubín został napadnięty w zeszłą sobotę na ulicy w Polanco , w pojeździe gdzie wyrwano zegarek szwajcarskiej luksusowej firmie Audemars Piguet.

Według raportu Carlosa Jiméneza, właściciela konta w mediach społecznościowych, na którym przekazano zgłoszenie, osoba ta uciekła w czekającym na nią samochodzie Audi.Do poniedziałku piosenkarz nie skomentował tej sytuacji na swoich portalach społecznościowych , podobnie jak jego żona, Andrea Legarreta.

Ostatnia publikacja Rubina pochodzi z 14 lutego i podzielił się z żoną zdjęciem z okazji Walentynek.

To samo konto na Twitterze, które ujawniło informacje o napadzie byłego członka Timbiriche, przesłało również kilka minut temu, że agenci Sekretariatu Bezpieczeństwa Obywatelskiego Meksyku (SSC-) złapali zespół zajmujący się kradzieżą luksusowych zegarków Gustavo A. Madero w urzędzie burmistrza, który można przypuszczać, że jest odpowiedzialny za na Rubina.

W połowie grudnia 2020 roku Rubín i jego córka Mía dali koncert za pośrednictwem transmisji strumieniowej, na którym zademonstrowano talent dziedziczki Legarreta.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź