Erik Rubín zostaje napadnięty w CDMX; łapią złodziei


Piosenkarz został zaatakowany wewnątrz swojego pojazdu przez osobę, która złapała za zegarek, który miał przy sobie


W ten poniedziałek wyszło na jaw, że Erik Rubín padł ofiarą przestępstwa w Mexico City w ostatni weekend, po tym, jak został pozbawiony zegarka, gdy siedział na swoim samochodzie.

Piosenkarz „Cuando mueres por alguien” to kolejna osoba do statystyk napadów w CDMX przez przestępców, ponieważ według konta na Twitterze C4jimenez, Rubín został napadnięty w zeszłą sobotę na ulicy w Polanco , w pojeździe gdzie wyrwano zegarek szwajcarskiej luksusowej firmie Audemars Piguet.

Według raportu Carlosa Jiméneza, właściciela konta w mediach społecznościowych, na którym przekazano zgłoszenie, osoba ta uciekła w czekającym na nią samochodzie Audi.Do poniedziałku piosenkarz nie skomentował tej sytuacji na swoich portalach społecznościowych , podobnie jak jego żona, Andrea Legarreta.

Ostatnia publikacja Rubina pochodzi z 14 lutego i podzielił się z żoną zdjęciem z okazji Walentynek.

To samo konto na Twitterze, które ujawniło informacje o napadzie byłego członka Timbiriche, przesłało również kilka minut temu, że agenci Sekretariatu Bezpieczeństwa Obywatelskiego Meksyku (SSC-CDMX) złapali zespół zajmujący się kradzieżą luksusowych zegarków Gustavo A. Madero w urzędzie burmistrza, który można przypuszczać, że jest odpowiedzialny za napad na Rubina.

W połowie grudnia 2020 roku Rubín i jego córka Mía dali koncert za pośrednictwem transmisji strumieniowej, na którym zademonstrowano talent dziedziczki Legarreta.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *