’El Internado Las Cumbres’:obsada, aktorzy, postacie i premiera sezonu 2


Serię młodzieżową można zobaczyć w całości na Amazon Prime Video


Wszystkie osiem rozdziałów pierwszego sezonu jest teraz dostępnych do obejrzenia w Amazon Prime Video. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy widzieli je wszystkie naraz w ten weekend, już wiesz, że kończy się to  klifem – cliffhangerem”. Amazon Prime Video nie potwierdziło jeszcze oficjalnie przedłużenia na drugi sezon, ale początkowy pomysł polegał na zrobieniu kilku sezonów serialu, w którym obsada składa się z Asi Ortegi, Alberta Salazara, Daniela Ariasa, Danieli Rubio, Claudii Riera, Paula del Río, Gonzalo Díez, Carlos Alcaide, Sara Balerdi i Francisca Aronsson.

Spojlery:

Pod koniec pierwszego sezonu El Internado: Las Cumbres Elías odkrywa jeden z sekretów szkoły z internatem, ale zanim zdąży zebrać dowody, kłóci się z Marą, dyrektorką instytutu, która spycha go ze szczytu dzwonnicy.

Inés gra na pianinie i otwiera się właz pod kominkiem, a Paul, Amia, Paz i Eric udają się do  Nido del Cuervo. Kiedy docierają do lasu, dyrektor łapie ich i zabiera do szkoły. Po drodze napotykają Adele, która mówi, że Manuel pomógł jej uciec. Mówi też, że widział Ritę, która pojawia się wisząca na drzewie.

Pytania bez odpowiedzi

Co to jest logia del Cuervo? Do kogo należą i czego szukają? Jak to się ma do szkoły z internatem? Czy śmierć Eliasza pozostanie bezkarna? Kim naprawdę jest Inés i dlaczego Darío mówi, że jest jego córką, jeśli ona nie żyje? Gdzie jest Manuel? Kim jest człowiek, którego policja znalazła martwego?

W tej chwili nie ma daty premiery drugiego sezonu, ale najprawdopodobniej nadejdzie w 2022 roku. Na razie, jeśli widzieliście serial, będziecie wiedzieć, że większość postaci powróci w nowych rozdziałach, ale bądźcie czujni, ponieważ jak tylko sezon 2 zostanie oficjalnie potwierdzony, powiemy Wam wszystko, co wiadomo o serialu.

Sprawdź także  Jennifer Lopez opowiada o wpływie Seleny na jej karierę i zaprasza Cię do obejrzenia „Selena: la serie”

Pamiętaj, że jeśli jeszcze nie widziałeś serii, możesz ją zobaczyć tutaj .

Udostępnij

Zostaw odpowiedź