Disney +: „Conecta y canta” pod przewodnictwem Sebastiána Yatry


Program ma dzisiaj swoją premierę, niestety Disney+ nie jest dostępne obecnie w Polsce


„Conecta y Canta” to nowe reality show Disney+ pod kierownictwem Sebastiána Yatry i z udziałem w charakterze jurorów Kenia Os, Mario Domma i lidera zespołu El Recodo, Poncho Lizárraga.

W tym nowym muzycznym reality show 40 chłopców i dziewcząt z Meksyku, którzy marzą o byciu artystami, bierze udział ze swoich domów w specjalnym konkursie ze specjalną nagrodą: nagraniu muzycznej współpracy ze słynnym kolumbijskim piosenkarzem.

Program jest produkowany przez BTF Media dla Disney +.Jury

Sebastian – prowadzący

Jest znanym piosenkarzem, autorem tekstów, gitarzystą i pianistą z Medellín w Kolumbii.

Po wydaniu innych singli, takich jak “Todo lo que siento”, “Para olvidar”, “Por fin te encontré” (ft. Cali & El Dandee i Juan Magan) i “Cómo mirarte”, w 2016 roku zdobył światowe uznanie wraz z wydaniem „Treacherous”.

Yatra ma na swoim koncie dwa opublikowane albumy studyjne – Mantra (2018) i Fantasía (2019) – i otrzymał wiele nagród za swoją karierę artystyczną. Sześciokrotnie był nominowany do Latin Grammy Award, a otrzymał między innymi cztery Latin American Music Awards czy nagrodę MTV Europe Music Award.

Brał udział jako jury w konkursie muzycznym La Voz Kids Colombia oraz jako doradca La Voz España.

Kenya Os

Kenia Os to piosenkarka, modelka i znana meksykańska YouTuberka. Urodzona w Mazatlán, Sinaloa , ma ponad 8 milionów obserwujących na swoich platformach cyfrowych. Obecnie jej kanał YouTube ma 6,7 ​​miliona subskrybentów.

W 2018 roku zapuścił się w świat muzyki ze swoim pierwszym singlem „Por siempre”. Od tego czasu wydała wiele piosenek i ma dwa albumy: En Vivo (Acústico) i Canciones para mi ex Vol. 1.

Mario Domm

Jest meksykańskim piosenkarzem, kompozytorem i producentem urodzonym w Torreón, Coahuila, który po szkoleniu w zakresie śpiewu i kompozycji muzycznej w Escuela Nacional de Música de Ciudad w Meksyku w 2002 roku wydał swój pierwszy solowy album zatytułowany Mexi-Funky-Music, który zawiera single „Discoamor”, „Si te vas” i „Quiero”.

W 2006 roku wraz z Pablo Hurtado i Samo założył grupę Camila. W 2014 roku grupa stała się duetem złożonym z Domm i Hurtado. Camila ma cztery opublikowane albumy studyjne:  Todo cambió, Dejarte de amar, Elypse i Hacia dentro. Wśród innych przebojów w produkcjach znalazły się takie utwory jak “Todo cambió”, “Coleccionista de canciones”, Quiero estar contigo” y “Mientes”.Do tej pory grupa Camila ma 15 piosenek na pierwszym miejscu list przebojów w Meksyku. Sprzedali ponad 2 miliony płyt i zagrali ponad 550 koncertów w 21 krajach Ameryki, Europy i Azji.

Poncho Lizárraga

Jest meksykańskim muzykiem urodzonym w mieście Mazatlán, Sinaloa, który wychował się niosąc muzykę sinaloańską we krwi, a obecnie jest liderem Banda El Recodo, jednej z najważniejszych grup muzycznych w Meksyku, założonej w 1938 roku przez jego ojca, Don Cruz Lizárraga.

Od momentu powstania, Banda El Recodo wydała 103 albumy i dała niezliczone występy w Meksyku i na całym świecie. Ponadto zespół ten został wyróżniony dziesiątkami nominacji i nagród, takich jak Latin Grammy, Billboard Awards, American Grammy Awards.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *