Dali Jr González: poznaj aktora, który gra Pablo Carranza w 'Monarca'


Aktor wciela się w klasycznego rozpieszczonego nastolatka, przyzwyczajonego do luksusów, którego prześladuje sprawiedliwość w serialu Monarca od Netflixa 


Wyprodukowany przez Billy’ego Rovzara, Fernando Rovzara, Alexisa Fridmana, Michaela McDonalda, Salmę Hayek, José Tameza i Diego Gutierreza, serial Monarca to meksykańska produkcja przedstawiająca potężną rodzinę, ale pełną wielu problemów i wyjątkowych postaci, takich jak Pablo Carranza, w którą wciela się Dali Jr González.



Pierwszy sezon miał premierę 13 września 2019 r., w sumie 10 odcinków, a 1 stycznia 2021 r. ukazał się drugi sezon z 8 rozdziałami. Całość jest dostępna na Netflix.

Historia kręci się wokół rodziny Carranza i tego, jak doszli do władzy poprzez machlojki, a jej członkowie są otoczeni tajemnicą i zemstą, która nie pozwala im żyć w pokoju.

Jedną z postaci, która najbardziej przyciąga uwagę miłośników serialu, jest Pablo Carranza, grany przez aktora Dali Jr González, ponieważ od występu w pierwszym sezonie z typowego bogatego chłopca przechodzi do osoby uciekającej przed sprawiedliwością.

Pablo jest synem Ximeny i Andrésa Carranza. Innymi słowy, jest bratankiem braci Carranza, Any Marii i Joaquína.

Kim jest Dali Jr González w Monarca ?

W pierwszym sezonie na scenę wkracza Pablo Carranza jako przystojny i bogaty młody człowiek przyzwyczajony do luksusu oraz upokarzania tych, którzy nie mają pieniędzy, ale który po seksualnym wykorzystaniu młodej kobiety podczas otwiercia jednego z rodzinnych hoteli w La Mexico City staje się przestępcą uciekającym przed sprawiedliwością.



Jednak w drugim sezonie jego ojciec radzi mu oddać się w ręce policji, gdzie zgadza się odpowiedzieć za postawione mu zarzuty i zostaje skazany na sześć miesięcy więzienia.



W tym czasie spotka pastora, który poprowadzi go ścieżką religijną, aby podjąć działania i ogólnie zająć się życiem.



Po wyjściu z więzienia odkryje, że jego ojciec i matka mają w życiu coś więcej niż przyjaźń z nową postacią: Jonaszem.



Ale Pablo Carranza nie istniałby bez meksykańskiego aktora Dali Jr Gonzáleza, znanego z udziału w programie Disney Club, emitowanym w telewizji Azteca. Ma 22 lata i pełne jego imię oraz nazwisko to: Samuel Dalí González Andrade.



Odniósł również wielki sukces za udział w Se Busca Un Hombre (2007) i La Loba (2017), obydwie telenowele były emitowane w TV Azteca. W kinie brał udział w filmie Esto No Es Berlín – This Is Not Berlin (2019).

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *