Czy będzie spin off? Oto, co powinieneś wiedzieć o nowym sezonie 'La Casa de Papel / Dom z papieru'


Álex Pina przedstawił oświadczenia dotyczące historii, która odniosła sukces na Netflix


Premiera piątego sezonu La Casa de Papel się zbliża. Wraz z tą długo oczekiwaną emisją pojawiło się wiele plotek, które są zorientowane na rozszerzenie tej bardzo udanej historii Netflix. Biorąc pod uwagę tę wiadomość, jej twórca, Álex Pina, przekonywał, że chociaż by ją kochał, nie jest możliwe dalsze tworzenie kolejnych kradzieży, ponieważ ta część zakończyła swój cykl.

Pina nie wyklucza jednak pomysłu, że z tej produkcji powstanie Spin Off, w którym każda z postaci miałaby swoją główną rolę, a niektóre z nich można wykorzystać do powstania całkiem nowej serii.

LA CASA DE PAPEL SEZON 5: OTO, CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ O NOWEJ ODSŁONIE TEJ HISTORII

Chociaż lojalni fani tej historii nadal nie czują się przygotowani na koniec La Casa de PapelDomu z papieru, są pewni, że nadszedł czas, aby położyć kres fabule, która utrzymuje się od pierwszego sezonu, aby dowiedzieć się, jaki jest los ulubionych postaci.Ale tym, który niewątpliwie wywołał jeszcze więcej pytań, był sam Pina, kiedy ujawnił, że dzięki tej serii stworzono bardzo silną tożsamość każdego członka najbardziej poszukiwanego i przebiegłego zespołu w Hiszpanii. To pozwoliłoby mu opracować Spin Off lub nową produkcję, która pokazuje więcej informacji o życiu każdego z nich.Czy to usatysfakcjonowałoby fanów serii? Myślę, że tak. Kto nie chciałby poznać dalszych losów Tokio czy Profesora, albo poznać po prostu ich przeszłość?


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *