Córka Ricardo Crespo zabiera głos w sieciach społecznościowych po skardze na jej ojca za wykorzystywanie seksualne


Młoda kobieta podziękowała próbom wsparcia i prosi o szacunek w zaistniałej sytuacji


Poprzez swoje konto na Instagramie córka Ricardo Crespo podzieliła się kilkoma historiami o sytuacji, w której żyje po tym, jak potępiła swojego ojca za wykorzystywanie seksualne.

„Dziękuję za całe wsparcie i przesłanie na temat mojego ojca, proszę o rozwagę i szacunek, ponieważ jest to delikatna kwestia. Dużo zajęło mi mówienie i nadal jestem w trakcie regeneracji emocjonalnej” – napisała , wraz z hashtagami #notequedescallada #Noestassola i #Nomoresexualabussing.

W kolejnych historiach, które zapisała w części swojego profilu, młoda kobieta udostępniła zdjęcia demonstracji przeciwko przemocy.

„Nie zamykaj się, nie daj się zmanipulować, mów głośno, nie wstydź się, nie czuj się winny”.

INSTAGRAM

Zgłaszają go za znęcanie się

Ricardo Crespo, były członek grupy Garibaldiego, został aresztowany na początku lutego po tym, jak w grudniu został oskarżony o wykorzystywanie seksualne swojej 14-letniej córki. Skargę złożyła jego była żona i matka dwójki jego dzieci.

Po aresztowaniu artysta wystosował oświadczenie, w którym stwierdził: „Całkowicie ignoruję powód, dla którego moja była żona i prawdopodobnie moja córka potępili niepojęte czyny, ponieważ jedyny proces, jaki odbył się w naszym związku, dotyczył naszego rozwodu, wyrok z 2017 roku”.

Udostępnij
Sprawdź także  „Alba” prezentuje swój pierwszy zwiastun: Elena Rivera to hiszpańska Fatmagül w adaptacji tureckiego serialu w Atresplayer

Zostaw odpowiedź