Christian Chávez pochwala włączenie społeczności LGBTQ + do 'La suerte de Loli'


Meksykański aktor i piosenkarz udostępnił zdjęcie na portalach społecznościowych, na którym jego postać całuje się z mężem w serii


Jeśli coś podnieca Christiana Cháveza w związku z jego udziałem w telenoweli Telemundo, La suerte de Loli, polega to na tym, że może pokazać społeczność LGBTQ + za pośrednictwem swojego bohatera Matíasa, otwarcie homoseksualnego mężczyzny, który ma własną historię miłosną w serii.

„W przypadku większej liczby postaci LGBTQ + ich problemem nie jest orientacja seksualna. Dziękuję Telemundo La suerte de Loli” – napisał niedawno aktor na portalach społecznościowych.

Swoim słowom piosenkarz dodał także obraz ze sceny w telenoweli, w której pojawia się całując w usta z aktorem, który gra jego partnera.

Chávez, który ma prawie 3 miliony obserwujących na Instagramie, stworzył wspaniałą chemię na planie ze swoim partnerem.

„Uwielbiam Vin [Vince Miranda]. Znam go z Meksyku od około 5 lat. Jest wspaniałym aktorem teatru muzycznego. Robiłem z nim Hoy no me puedo levantar kilka lat temu. Możliwość pracy z nim znowu jest cudowna, zwłaszcza, że ​​mamy takie zaufanie ”- powiedział kilka tygodni temu członek RBD w wywiadzie dla People en Español.„On nie jest gejem, ale znam go bardzo dobrze i wtedy mieliśmy cudowne połączenie. Jest hetero, ale nie ma problemu ze światem gejów. Wręcz przeciwnie. Wielu jego najlepszych przyjaciół jest gejami, więc ma taką otwartość i tak dalej, co znacznie ułatwia ”, wyjaśnił wykonawca utworów takich jak„ Sacrilegio ”, „ Libertad ” i „ ¿En dónde estás?”.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *