Być może Netflix znalazł nową 'Mię Colluci’ w remaku 'Rebelde’: Azul Guaita


Ma 19 lat i zgodnie z tym samym wzorem, co jej poprzedniczki: ma jasne oczy, jest blondynką i ma twarz anioła


„Jak trudno być mną”, powiedziała 19 lat temu bardzo młoda Luisana Lopilato, dając życie charyzmatycznej Mii Colucci w serialu Rebelde Way. Jej postać stała się jedną z najbardziej zapamiętanych i ukochanych w argentyńskiej telenoweli młodzieżowej stworzonej przez Crisa Morena. W meksykańskiej adaptacji, w której Anahi weszła w skórę tej słodkiej nastolatki, córki milionera, również zakochała się w publiczności od pierwszej chwili.

Teraz, prawie dwie dekady później, nadszedł czas, aby nowe pokolenie poznało przygody i nieszczęścia w ekskluzywnej Elite Way School od Netflix. Platforma streamingowa już ogłosiła, że ​​przygotowuje nowy restart serii.

Od tamtej pory krążyło wiele plotek o potencjalnych aktorach i aktorkach, którzy wejdą w buty bohaterów. Cóż, wygląda na to, że po miesiącach poszukiwań Netflix być może znalazł swoją idealną Mię Colucci.

Wiele plotek, zebranych przez meksykańskie media, takie jak Yucatán czy Fútbol, zapewnia, że ​​modelką i aktorką Azul Guaita będzie nową Mią Colucci. Ale kim ona jest?Azul Guaita, nowa Mia?

Opowiada o 19-letniej meksykańskiej dziewczynie, która całe życie była przed kamerami. Ma już całkiem duże doświadczenie. Pojawiła się w telenowelach, zanim zaczęła mówić, będąc jedną z postaci z serii Class 406, gdy była jeszcze dzieckiem ( w tej serii zagrało kilka późniejszych gwiazd Rebelde, jak Dulce Maria, Poncho, Christian Chavez czy właśnie Anahi).

Ponadto występował w telenowelach, takich jak Mi marido tiene una familia czy Soltero con Hijas , gdzie zyskała dużą popularność. A młoda kobieta jest już celebrytką w swoim kraju. W ten sposób, gdyby plotki potwierdziły się i stała się sławną postacią serialu, mamy pewność, że jej popularność przekroczyłaby granice Meksyku.

Sprawdź także  Salma Hayek, Angelique Boyer i wszystkie aktorki, które grały „Teresę”


Choć to Meksykańska gwiazda, to argentyńscy fani serialu mogą być zadowoleni z tego wyboru. Powód? Rodzice Azula są Argentyńczykami.

Trzeba przyznać, że młoda kobieta jest również bardzo podobna do dwóch pozostałych aktorek, które dały życie Mii: jest blondynką, ma anielską twarz i godną pozazdroszczenia figurę.

Gdyby ta wiadomość była prawdziwa, siostrzenica Anahi (która jest podobna do swojej ciotki) nie byłaby nową Mią Colucci. A w szkole Elite Way nie może być dwóch królowych.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź