Bárbara de Regil żegna się z TV Azteca, przekazując emocjonalny przekaz


Meksykańska aktorka pożegnała się z TV Azteca po kilku latach pracy nad telenowelami


Był to jak jej drugi dom. Kariera Bárbary de Regil jako utalentowanej aktorki w telewizji i filmie rozpoczęła się w TV Azteca. We wtorek, 23 lutego, pożegnała się z konglomeratem medialnym.

Poprzez swoje oficjalne konto na Twitterze Bárbara, doceniana za rolę Rosario w telenoweli „Rosario Tijeras”, pożegnała się z TV Azteca po 10 latach i podziękowała członkom rodziny Salinas i Guillermo Cuevie, dyrektorowi generalnemu ds. Planowania strategicznego telewizji.Bárbara de Régil, który ma prawie 400 tysięcy obserwujących na wspomnianym portalu społecznościowym, napisała na Twitterze: „Dzisiaj zakończył się bardzo ważny cykl w moim życiu. Mogę powiedzieć, że najważniejszy, ponieważ był pierwszy. Dzięki TV Azteca, Ricardo Salinas, Guillermo Cueva, Benjamín Salinas, Ninfa Salinas. Za wspieranie mnie, za zapewnienie mi drugiego domu, a przede wszystkim za pozwolenie mi latania i spełniania moich marzeń. „

W tweecie aktorka udostępnia kilka zdjęć z różnymi członkami ekip i reżyserami TV Azteca. Na zdjęciach pojawia się także jej partner, Fernando Schoenwald.


REAKCJE FANÓW

Bárbara de Regil brał udział w kilku telenowelach TV Azteca, w których grała główne role. „Bajo el Alma”, „Amor Cautivo”, „Secretos de Familia” i „Así en el barrio como en el cielo” to tylko niektóre z produkcji, w których brała udział aktorka.

Po ogłoszeniu jej odejścia z TV Azteca na Twitterze, jej fani wysłali jej setki wiadomości, wyrażając swoje wsparcie i życząc sukcesów w kolejnych projektach.

„Każdego dnia jestem z Ciebie bardziej dumny, zajdziesz daleko”, „Powodzenia w tym, co kontynuujesz, gdziekolwiek jesteś i co robisz”, „Sukces Barbarita !! Jesteś wspaniałą aktorką i wspaniałą istotą ludzką, przytulam cię ”- brzmiały tweety użytkowników sieci społecznościowej.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *