Bad Bunny i Rosalía wypuszczają wideo „La noche de anoche”


 i  podsycają płomienie miłości w Walentynki!  wydał teledysk do swojej współpracy „” 14 lutego mimo, że nie lubi Walentynek


Hiszpańska  Rosalía i portorykański Bad Bunny  zaprezentowali w tę niedzielę wideo z ich współpracy „La noche de noche” zawarte na najnowszym albumie Portorykańczyka „El último tour del mundo”.

To wideo bez ekscesów, w którym zarówno on ubrany w zieloną szatę, jak i ona w białą tiulową sukienkę i czarne botki, śpiewają między schodami, drzewem i łukiem, a kończą w ogniu.

” to najnowszy singiel z trzeciego studyjnego wydania z 2020 roku, El Ultimo Tour Del Mundo, które ukazało się w listopadzie. 

„Nagrywaliśmy osobno z powodu COVID i naszych harmonogramów. Przez jakiś czas próbowaliśmy razem pracować i nie nadarzyła się odpowiednia okazja” – powiedział jakiś czas temu Billboard. „Chris Jedi wysłał mi utwór z rytmiczną podstawą, który zrobił z Rosalíą i pomyślałem, że jest fajny, ale pozwoliłem mu usiąść przez chwilę. Kilka dni później nie mogłem przestać śpiewać tej piosenki”.

 Bad Bunny nie lubi Walentynek

„Nigdy nie lubiłem 14 lutego” – napisał w niedzielę Bad Bunny napisał na Twiterze.

W grudniu ubiegłego roku z ujawnił na żywo na swoim koncie na Instagramie, że nie przechodzi na emeryturę, ale poświęcił trochę czasu na pracę nad innymi rzeczami.

Podczas trwającego prawie trzy godziny połączenia na żywo piosenkarz powiedział, że zrobi „kilka nagrań tutaj, kilka filmów tam i kilka projektów. Będziemy dalej z wami współpracować, ale weźmiemy trochę wolnego od muzyki na razie. Tutaj zostawiłem wam materiał (muzykę) ”.

Bad Bunny, jeden z największych przedstawicieli latynoskiego gatunku urban na świecie, weźmie udział w filmie akcji „Bullet Train” , w którym wystąpi także znany amerykański aktor Brad Pitt.

„Bullet Train” będzie drugim filmowym doświadczeniem Bad Bunny'ego, po debiucie jako aktor w filmie „American Sole”, w którym będzie częścią zespołu produkcyjnego z amerykańskim komikiem Kevinem Hartem i koszykarzem Chrisem Paulem.

Oczekuje się, że artysta również wyróżniać się będzie w swojej roli jako gość trzeciego sezonu serialu Netflix „Narcos: Meksyk”.

Wśród innych rzeczy, o których mówił Bad Bunny pod koniec 2020 roku, wyróżnia się jego udział 31 stycznia w wydarzeniu zapaśniczym „Royal Rumble” World Wrestling Entertainment (WWE).

Bad Bunny wykonał piosenkę „Booker T”, tj imię byłego amerykańskiego zapaśnika i znalazł się na jego najnowszym albumie „El Último Tour del Mundo”.

Był to również pierwszy raz, kiedy Bad Bunny wykonał tę piosenkę na żywo.

Piosenkarz ma osiem nominacji do Premio Lo Nuestro, które odbędzie się 18 lutego w Miami.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź