Ana Mena, Belinda, Amaia Salamanca i Lola Rodríguez razem w nowej serii Netflix

Platforma streamingowa ogłasza obsadę  'Bienvenidos a Edén’


Nowa seria Netflix wyprodukowana w Hiszpanii już dała nam coś na zachętę. Gigant streamingu ogłosił we wtorek obsadę jednej z największych produkcji na przyszły rok: Welcome to EdenBienvenidos a Edén.

Słyszeliśmy już o tym projekcie podpisanym przez Joaquína Górriza ( Desaparecidos) i Guillermo Lópeza (Atrapada). Jednak platforma na sam koniec pozostawiła najpilniej strzeżoną tajemnicę: obsadę.

I to właśnie w Bienvenidos a Edén będziemy mieli dobrą „dziewczęcą moc” z niektórymi twarzami dobrze znanymi publiczności. Wybrańcy to? Piosenkarki Ana Mena i Belinda, oraz Amaia Salamanca  (A pesar de todo Nie zważając na nic), Lola Rodríguez (Veneno), Amaia Aberasturi (Akelarre) i Berta Vázquez (Vis a vis).

Obsadę uzupełniają m.in.: Sergio Momo (Elite), Begoña Vargas (Alta mar), Tomy Aguilera (SKAM España), Albert Baró (Servir y proteger), Guillermo Pfening (Foodie Love), Diego Garisa, Dariam Coco y Berta Castañé (Días de Navidad)

O czym jest „Bienvenidos a Edén”

Jesteś szczęśliwy? Z tym pytaniem Zoa i czwórka innych atrakcyjnych młodych ludzi, bardzo aktywnych na portalach społecznościowych, zostają zaproszeni na najbardziej ekskluzywną imprezę w historii na tajemniczej wyspie, zorganizowaną przez markę nowego drinka. To, co zaczyna się jako ekscytująca podróż, wkrótce stanie się podróżą życia. A raj nie jest tym, czym się wydaje… Witamy w Edenie.

Zdjęcia do Bienvenidos a Edén będą kontynuowane przez kilka następnych miesięcy w różnych miejscach w Hiszpanii, takich jak Barcelona i Lanzarote. Pierwszy sezon serii będzie miał osiem rozdziałów

Udostępnij
Sprawdź także  Verónica Castro ogłasza wycofanie się z aktorstwa

Zostaw odpowiedź