Almodovar ujawnia gwiazdorską obsadę ' Madres Paralelas'


Aitana Sánchez-Gijón i Milena Smit dołączają do listy pełnej znanych twarzy


Lista gwiazd, które dołączyły do ​​obsady Madres Paralelas, nowego filmu Pedro Almodóvara, jest po prostu spektakularna. Wiedzieliśmy już, że Penelope Cruz będzie główną gwiazdą, ale własnie reszta obsady została oficjalnie potwierdzona. Znajdziemy tam więc Aitanę Sánchez-Gijón ( El Maquinista ), Rossy de Palma ( Julieta ), Julietę Serrano  (Dolor y Gloria)) i Israel Elejalde ( Traición).

Ponadto, innym nazwiskiem, które zwraca uwagę, jest Milena Smit, modelka, która stała się znana dzięki swojej wspaniałej pracy w No Matarás z Mario Casasem. Jest to zaskakujące, ponieważ jej awans był absolutnie błyskawiczny. Ta 24-letnia aktorka z dnia na dzień stała się nową „dziewczyną Almodóvara” . Jej talent jest tak ogromny, jak kariera w hiszpańskim kinie. W tej chwili Smit jest kandydatką do objawienia Goya w 2021 roku.

Jak dowiedzieliśmy się Madres Paralelas zostało napisane podczas kwarantanny. Almodóvar skorzystał z okazji, aby rozwinąć swoją nową historię i obiecał rozpocząć zdjęcia w lutym 2021 roku. Wszystko wskazuje na to, że film będzie koncentrował się na temacie macierzyństwa i opowie o związku dwóch kobiet z ich nowo narodzonymi dziećmiTe dwie główne postacie (z których jedna wcieli się w Penélope Cruz) nie spotkają się, więc równoległa fabuła pokaże ich z dnia na dzień (stąd tytuł), opowiadając, jak macierzyństwo wpływa na nie na poziomie fizycznym i emocjonalnym.

Mamy do czynienia z intymnym filmem, w którym powraca temat Almodovarian: relacje między matkami i dziećmi. Właśnie w Dolor y GloriaBól i blask , tej brutalnej operacji emocji na otwartym sercu, Almodóvar użył Penélope Cruz do zagrania matki bohatera, Salvadora Mallo ( Antonio Banderas ), alter ego reżysera. W tej kwestii miał również wpływ na  Todo sobre mi madre .

Madre paralelas zostanie wyprodukowany przez El Deseo de Agustín Almodóvar, brata filmowca, i będzie miał swoją premierę pod koniec 2021 roku, jeśli koronawirus nie przeszkodzi w dotrzymaniu terminów filmowania i premiery.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *