To Carlos Lopez Estrada, syn Carli Estrady, który wyreżyseruje film Disneya


Meksykański reżyser jest częścią kolejnej premiery Disneya, Raya y el Último Dragon


Raya i ostatni smokRaya and the Last Dragon (2021) to kolejny film Disneya, który będzie miał meksykański charakter dzięki udziałowi Carlosa López Estrady jako jednego z reżyserów animowanej produkcji.

W tej historii młody wojownik poszukuje potężnego smoka, który mógłby zjednoczyć ludy Kumandry i raz na zawsze zniszczyć potwory zagrażające ludzkości. 

Oprócz zwiastuna pełnego akcji i uroczych stworzeń ogłoszono również, że oficjalna premiera filmu odbędzie się 5 marca , zarówno w kinach, jak i na Disney + za dopłatą do abonamentu.

Powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o meksykańskim reżyserze, który prowadzi projekt.Kim jest Carlos López Estrada?

W wieku 32 lat nie jest zaskakujące, że Carlos dostał lepsze wejście do filmu i telewizji, ponieważ jego matką jest producentka Televisy, Carla Estrada, a jego babką jest Maty Huitrón , aktorka z epoki złotego kina meksykańskiego

Wcześnie przeniósł się do Stanów Zjednoczonych, gdzie dostał swoją pierwszą wspaniałą okazję jako reżyser w filmie Blindspotting (2018) , który został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków, a nawet przyniósł mu nominację do najlepszego pierwszego filmu fabularnego Directors Guild of America Awards.

Oprócz pracy nad filmem wyreżyserował teledyski dla takich gwiazd jak Jesse & Joy, Capital Cities i Billie Eilish.

Następnym projektem filmowca będzie akcja na żywo Robin Hood, także dla Disneya.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *