To Carlos Lopez Estrada, syn Carli Estrady, który wyreżyseruje film Disneya


Meksykański reżyser jest częścią kolejnej premiery Disneya, Raya y el Último Dragon


Raya i ostatni smokRaya and the Last Dragon (2021) to kolejny film Disneya, który będzie miał meksykański charakter dzięki udziałowi Carlosa López Estrady jako jednego z reżyserów animowanej produkcji.

W tej historii młody wojownik poszukuje potężnego smoka, który mógłby zjednoczyć ludy Kumandry i raz na zawsze zniszczyć potwory zagrażające ludzkości. 

Oprócz zwiastuna pełnego akcji i uroczych stworzeń ogłoszono również, że oficjalna premiera filmu odbędzie się 5 marca , zarówno w kinach, jak i na Disney + za dopłatą do abonamentu.

Powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o meksykańskim reżyserze, który prowadzi projekt.Kim jest Carlos López Estrada?

W wieku 32 lat nie jest zaskakujące, że Carlos dostał lepsze wejście do filmu i telewizji, ponieważ jego matką jest producentka Televisy, Carla Estrada, a jego babką jest Maty Huitrón , aktorka z epoki złotego kina meksykańskiego

Wcześnie przeniósł się do Stanów Zjednoczonych, gdzie dostał swoją pierwszą wspaniałą okazję jako reżyser w filmie Blindspotting (2018) , który został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków, a nawet przyniósł mu nominację do najlepszego pierwszego filmu fabularnego Directors Guild of America Awards.

Oprócz pracy nad filmem wyreżyserował teledyski dla takich gwiazd jak Jesse & Joy, Capital Cities i Billie Eilish.

Następnym projektem filmowca będzie akcja na żywo Robin Hood, także dla Disneya.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *