Telenowele i seriale, których premiera będzie miała miejsce w 2021 roku.


Pomimo pandemii koronawirusa stacje telewizyjne pracowały nad nowymi telenowelami, które będą dostępne w 2021 roku


Przestrzegając wszystkich środków ustanowionych w celu uniknięcia możliwego zarażenia, Televisa, Telemundo, Canal RCN i Caracol Televisión, Univision, nadal stawiają na dobre historie i obiecują, że na ekranie pojawi się dramat, który stanie się ulubionym widowni.

Telenowele i seriale, które zostały potwierdzone na 2021 rok

La suerte de Loli

Ta telenowela, która wyznacza debiut Silvii Navarro w Telemundo i ma obsadę czołowych postaci znanych z ekranów telewizorów. 

Gaby Espino, Jacky Bracamontes, Mariana Seoane, Osvaldo Benavides, Christian Chávez i Carlos Ponce to tylko niektóre postacie, które będą częścią życia Loli Aguilar, odnoszącej sukcesy i niezależnej kobiety, która pracuje jako producent wykonawczy w prestiżowej stacji radiowej.

Dramat ma zadebiutować na ekranach sieci na początku roku. 


La reina del flow 2

Drugi sezon przeniesie fabułę dwa lata po zakończeniu pierwszej części w 2018 roku.

Filmowanie rozpoczęło się na początku 2020 roku, następnie zatrzymano je w marcu z powodu pandemii i wznowiono w październiku.

Według Caracol Televisión, w La reina del flow 2 „Yeimy staje w obliczu nowych niebezpieczeństw, które zagrażają życiu jej i jej rodziny. Pojawia się wróg, który bardzo dobrze ją zna, prześladuje ją, a Juancho, jej partner, widzi, jak jego firma produkcyjna ustępuje miejsca przybyciu silnego konkurenta ”.

Premiera zaplanowana jest na drugi kwartał roku.


¿Qué le pasa a mi familia?

Z Evą Cedeño i Mane de la Parra, ta nowa produkcja Juana Osorio dla Televisy pojawi się na początku 2021 roku. 

Po kilku nieszczęśliwych przygodach w stosunku do głównej pary Meksykaninowi udało się w końcu zebrać idealną obsadę do swojego projektu.

¿Qué le pasa a mi familia? rozpoczyna się, gdy Dona Luz, wdowa z trojgiem dzieci, otrzymuje diagnozę na nieuleczalnego raka i podejmuje ekstremalne kroki, aby ponownie połączyć rodzinę. Ci są zaabsorbowani pracą i ambicjami osobistymi, zdystansowali się od matki i pragną majątku.


Buscando a Frida

Nowoczesna adaptacja ¿Dónde está Elisa? gdzie obecnie mamy znanych aktorów: Eduardo Santamarinę, Ximenę Herrera i Arap Bethke. 

Fabuła obraca się wokół rodziny Pons i tego, jak nagle zmienia się ich życie, gdy ich córka znika w noc urodzinowego przyjęcia ojca. W trakcie śledztwa wyjdą na jaw urazy i tajemnice, które sprawiają, że każdy jest podejrzany. 

Sprawdź także  “Pasión de gavilanes / Gorzka zemsta”: 10 ciekawostek, o których warto wiedzieć

Premiera zaplanowana jest na początek roku w Telemundo. 


Te acuerdas de mí

Po swojej głównej roli w Soltero con hijas, Gabriel Soto powraca na ekran z Fátimą Moliną i telenowelą Carmen Armendariz.

Historia kręci się wokół Pedro Cáceresa, mężczyzny żonatego z zobowiązaniami, który szaleńczo zakochuje się w Verze Solís, którą poznaje podczas podróży służbowej. Pomimo prób bycia razem, ich związek nie dochodzi do skutku i postanawiają obrać inną drogę. 


Café

Nowa wersja Café con aroma de mujer, telenoweli nieżyjącego już scenarzysty Fernando Gaitána, jest produkcją Telemundo we współpracy z RCN. 

Bohaterami będą William Levy i Laura Londoño, a Carmen Villalobos pojawi się jako antagonistka. 

„Nasza wersja nazywa się Café. Mimo to pozostanie wierna duchowi oryginalnej wersji. Na przykład Gaviota i Sebastián rozstają się na początku powieści, a później spędzają lata, nie wiedząc o sobie nawzajem, co byłoby niemożliwe w erze sieci społecznościowych ”- powiedział Londoño EFE. 

Fuego ardiente

Ten dramat oznacza powrót producenta Carlosa Moreno do Televisy po latach nieobecności w telewizji. 

„To powieść, która będzie miała miejsce na farmie oliwek. Nagramy ją w Sonorze. Jest to wspaniała historia miłosna” – powiedział Meksykanin EFE. 

Obsada Fuego ardiente jest prowadzona przez Mariana Torres, Carlosa Ferro, Kuno Beckera, Claudię Martín, José María de Tavirę i Claudię Ramírez. 

Telenowela ma wylądować na meksykańskim ekranie w lutym 2021 roku w Las Estrellas.


Enfermeras

Wyprodukowany przez Ana Maríę Pérez drugi sezon medycznego dramatu Canal RCN będzie miał premierę w tym roku. 

Pod rygorystycznymi środkami bezpieczeństwa, historia z udziałem Diany Hoyos i Sebastiána Carvajala została wznowiona w połowie października. 


La reina del sur 3

Trzecia odsłona superserii z Kate del Castillo będzie w programie Telemundo na 2021 rok.

Ostatni rozdział drugiego sezonu pozostawił kilka wskazówek, co może się stać z Teresą Mendozą w tym nowym cyklu. Pamiętajmy, że spotkała się ponownie z córką i razem udały się na rajską wyspę, aby wieść życie z dala od wrogów, ale tajemniczy helikopter przerwał te dni spokoju. 

Należy zaznaczyć, że za produkcję odpowiedzialne będą Telemundo Global Studios i Netflix.


Wstępne plany premiery

Malverde: El santo patrón

W styczniu 2020 roku Telemundo ogłosiło, że historia meksykańskiego bandyty Jesúsa Malverde trafi na ekrany z Fernando Colungą w roli głównej. 

Sprawdź także  Televisa przygotowuje nową wersję 'Señora Isabel'

Chociaż w pierwszej kolejności jego nagrania miały rozpocząć się w kwietniu, przerwa spowodowana pandemią uniemożliwiła kręcenie. Projekt jest na takim etapie, że sieć nie zapowiedziała nawet, kim będą aktorzy, którzy będą towarzyszyli Meksykaninowi (przynajmniej do zamknięcia tej wiadomości).


DODATKOWO

Dos vidas

Historia opowiedziana w dwóch chwilach dotrze do La1.

Julia to kobieta, która obecnie prowadzi życie, które zaplanowali dla niej jej mama i jej przyszły mąż. Zaraz po ślubie odkrywa wielki rodzinny sekret, który zmieni ją na zawsze. Na skraju załamania nerwowego postanawia wyjechać. Julia znajduje schronienie w zacisznym miasteczku w górach Madrytu, gdzie będzie miała skomplikowaną misję: przejąć kontrolę nad własnym losem. Carmen jest młodą kobietą, która opuszcza wygodę metropolii, aby spotkać się z ojcem w egzotycznej kolonii Gwinei hiszpańskiej w połowie ubiegłego wieku. Carmen odkrywa, że ​​Afryka ma twarz znacznie twardszą i dzikszą, niż kiedykolwiek sobie wyobrażała, a jej życie jest poruszone od podstaw. Stanie przed trudnym dylematem: przestrzeganiem niesprawiedliwych ustalonych zasad lub kierowanie się własnym sercem. Carmen i Julia ich życia łączy więź tak silna jak krew: są babcią i wnuczką. Oddzielone okresem pół wieku i na dwóch kontynentach…

 Chociaż nie ma dokładnej daty premiery, TVE spodziewa się, że zostanie wydana w pierwszym kwartale 2021 roku.


La nieta elegida

Dziedzictwo i nowa dziedziczka to bohaterowie tej oryginalnej, pełnej intryg opowieści, która ukaże się w 2021 roku na kanale RCN.

Carlos Torres i Consuelo Luzardo będą głównymi bohaterami tego nowego, pełnego tajemnic melodramatu.

Ambicja i hipokryzja będą tylko jednym z wielu grzechów popełnionych przez członków prestiżowej rodziny Roldánów, którzy po przybyciu nieznajomej, która ostatecznie stanie się „wybraną wnuczką”, spróbuje usunąć ją z drogi.


Si nos dejan

Univision przygotowuje remake jednej z najbardziej udanych telenoweli, Victorii , ale wciąż nie znamy więcej szczegółów, ponieważ w produkcji nie podano nazwisk obsady. Wiadomo tylko, że trafi na ekrany w 2021 roku.


Tajemnicze tytuły

Oprócz tych produkcji, Televisa nadała tytuł kilku oper mydlanych, które mają ukazać się w ciągu roku, ale o których nie wiemy za wiele

La desalmada , adaptacja Televisy.

Allá te espero , od RCN i Televisy.

Diseñando tu amor, nowa telenowela Pedro Ortiza (Cita a ciegas), w której mogą występować Arturo Peniche, Cesar Evora, Elizabeth Alvarez i Victoria Ruffo, według przecieków producenta.

Más fuerte que el viento, oryginalna produkcja Televisy.

La madrastra, wyprodukowana przez José Alberto Castro, mogłaby w niej zagrać w Angélice Rivera.

Vencer el odio, kontynuacja, która zakończy trylogię Rosy’ego Ocampo złożoną z Vencer el miedo i Vencer el desamor

Udostępnij

Zostaw odpowiedź