Te acuerdas de mí: obejrzyj zwiastun nowej telenoweli Televisy i Univision + zdjęcia


Aby zwiększyć oczekiwania wokół Te acuerdas de me, produkcja zaprezentowała na konferencji prasowej oficjalny zwiastun telenoweli


Awans jest oznaczony ponownym połączeniem Very Solís i Pedro Cáceres. Po wielu latach dołącza ona do firmy Olmo Cáceres jako projektantka. 

Podczas spotkania z mediami producentka Carmen Armendáriz wskazała, że ​​Te acuerdas de mi będzie zupełnie inne niż klasyczny melodramat. Opisuje tę propozycję jako opowieść o miłości, tajemnicach i zdradach, w których cały czas coś się dzieje.Meksykanka potwierdziła, że dramat jest adaptacją Królowa jednej nocyGecenin Kraliçes. Podkreśliła jednak, że dużo na tym wzorze zbudowali. 

Z jej punktu widzenia turecki serial jest „nieco leniwy”, więc pracowała nad czymś bardziej atrakcyjnym dla publiczności. 

Bohaterowie Te acuerdas de mí

Aktorzy Gabriel Soto i Fátima Molina tworzą główną parę. 

Na konferencji, odtwórca głównej roli powiedział, że w każdym rozdziale dzieją się „rzeczy niezwykle transcendentalne dla historii”. Ze swojej strony piękna Meksykanka uznała, że ​​kiedy rozpoczęły się nagrania, była trochę zdenerwowana, ale zespół pomógł jej czuć się komfortowo. 

„Ten melodramat, telenowela też był dla mnie nowością. Na początku nie zamierzam cię okłamywać, byłam zdenerwowana, ale z pomocą moich reżyserów, Gabriela i wszystkich moich kolegów, którzy również mają całe to doświadczenie, prawda jest taka, że ​​dzisiaj czuję się bardzo szczęśliwa”, stwierdziła. 

Obsada

Wraz z nimi są też gwiazdy takie jak Guillermo García Cantú, Marisol del Olmo, Natalia Téllez, Alejandro de la Madrid i Rebecca Jones.

Telenowela składa się z 86 rozdziałów i ma premierę w Meksyku 18 stycznia w Las Estrellas, a w USA 8 lutego na Univision. 


Gabriel Soto es Pedro

Fátima Molina es Vera

Joshua Gutiérrez es Teo

Alejandro de la Madrid es Julio

Juan Carlos Barreto es Fausto

Federico Ayos es Gastón

Nina Rubin Legarreta es Faby

Natalia Téllez es Lola

Guillermo García Cantú es Olmo

Marisol del Olmo es Ivana

María Penella Gómez es Marina

Rebecca Jones es Antonia

Antonio Araiza es Alberto

Ana Bertha Espin es Delia

Samuel José Ledezma es Nico

Tamara Vallarta Compeán es Laiza

Markin López es Jacinto

Alessio Valentini es Edy

Enoc Leano es Fuat

Emilio Guerrero es Granados

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *