Jaime Lorente

Tak brzmi Jaime Lorente w 'Romance’ de Deva i Natosem


Nowe wyzwanie dla aktora


Jaime Lorente to człowiek renesansu: gra, pisze wiersze i śpiewa. A wszystko to młody robi dobrze. W rzeczywistości w 2020 roku Jaime wkroczył na scenę muzyczną z piosenkami Corazón y Acércate .

Daleki od pozostania tam Murcian chciał pójść o krok dalej i stworzył główny temat swojej nowej serii na Amazon PrimeEl Cid . W grudniu ubiegłego roku mogliśmy usłyszeć, jak dobrze zabrzmiało , w którym umieszcza rapowane zwrotki. Wraz z produkcją y Waor i pięknym głosem temat jest w stu procentach uzależniający.

Ale słuchanie piosenki z całą jej produkcją to jedno, a drugie to zmierzenie się z akustycznym nagraniem. I tak, Jaime zdał egzamin celująco.

7 stycznia, jako prezent od królów,  uruchomił film w wersji akustycznej, w którym widzimy, jak artyści rozwijają się w akustyce. W ten sposób widzimy ich nerwowo wchodzących do studia i śpiewających bez miksera.„Myślę, że to wiem” – mówi przed kamerą gwiazda La casa de papel, zanim zacznie śpiewać. Z fortepianem, gitarą, cajonem, klaskaniem muzyków i muzyką w pokoju, głosy artystów brzmią idealnie.

Pod koniec części akustycznej Jaime opowiada o powodach, dla których odważył się rapować w tym roku. „Przez całe życie uwielbiałem rapować . Dużo piszę. Słuchałem rapu, odkąd byłem bardzo mały i nigdy się w to nie wkręciłem”- mówi artysta.

Premiera serialu El Cid na  miała miejsce 24 grudnia. Z jako bohaterem, jest to jeden z mocnych punktów hiszpańskich platformy.

Udostępnij
Sprawdź także  Daddy Yankee wypuszcza „Legendaddy”, swój pierwszy album od 9 lat: osiem niezbędnych utworów

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź