Słynne dzieci, które w tym roku zagrają w telenowelach


Kilku potomków znanych gwiazd zadebiutuje w tym roku w melodramatach


Każda epoka ma swoje bogactwo osobowości, które w swoim czasie rodzą się, błyszczą i uwieczniają swoją wyjątkowość w różnych sceneriach, a świat telenowel nie jest obcy tej rzeczywistości. 

Jednak ewolucja jest typowa dla ludzkości, więc co jakiś czas ten bardzo humanitarny przemysł jest odnawiany, aspiranci przekształcają się w wielkie postacie i cieszą się byciem na szczycie, dopóki nie nadejdzie czas, aby przekazać pałeczkę innym powstającym gwiazdom, aby także spełniły swoje marzenia i podążyły ich śladami.

Teraz nadszedł czas na nowe pokolenie aktorów, które chce osiągnąć to, co ich rodzice.

DZIECI AKTORÓW TELENOWELI, KTÓRE W TYM ROKU ZABŁYSNĄ NA EKRANIE

Wielu członków nowego pokolenia aktorów odziedziczyło talent po rodzicach: aktorach i aktorkach, którzy urzekają publiczność od młodości do dziś.

Kto taki w tym roku?

Daniela Ordaz

Młoda Daniela Ordaz jest gotowa pokazać światu, że w nowej produkcji Juana Osorio wydobyła wielki talent swojej matki, konsekrowanej aktorki telenoweli Danieli Castro , w  ¿Qué le pasa a mi familia?

W wieku zaledwie 17 lat, początkująca artystka będzie młodą bohaterką tej opowieści w skórze Sol, postaci, którą zdobyła po nieoczekiwanej rezygnacji aktorki, pierwotnie rozważanej do roli Karol Sevilli.Choć nie jest to pierwszy raz, kiedy zagrała w telenoweli, bo miała już niewielki udział w Una familia con suerte w 2009 roku, rola ta jest dla niej świetną okazją, by się wyróżnić i sprawdzić, czy nauczyła się sztuki aktorskiej od matki. .

„Bardzo się cieszę, bo zostanę jej ojcem chrzestnym, zaprezentuje się jako aktorka młodzieżowa w tej postaci, to Daniela Ordaz. Jestem zafascynowany, jest pracowitą dziewczyną, a jej matka, Daniela Castro, jest jej nauczycielką ”- powiedział Osorio w zeszłym roku w programie Todo para la mujer 

Sprawdź także  Czarne charaktery warte pamiętania. Masz swój ulubionym?


W tej fabule najstarsza córka Castro utworzy parę z Emilio Osorio i będzie pracowała z innymi uznanymi aktorami, takimi jak Eva Cedeño i Mane de la Parra, którzy będą głównymi aktorami.


Sebastian Poza

Po świetnym występie w telenoweli Soltero con hijas w 2019 roku Sebastián Poza, syn Mayrína Villanuevy i Jorge Poza , powraca na ekrany w 2021 roku jako młody bohater Fuego ardiente, melodramatu, gdzie po raz kolejny pokaże swoje artystyczne talenty. .Swoją interpretacją Adriano Ferrera w tej oryginalnej opowieści wyprodukowanej przez Carlosa Moreno Laguillo, aktora, który zadebiutował w 2016 roku w Despertar contigo, potwierdzi, że w jego żyłach płynie ta sama pasja, talent i oddanie aktorskie. .Maya Ricote

Także w Fuego ardiente zadebiutuje aktorka Maya Ricote Rivero, która jest córką nikogo innego jak Gaby Rivero, słynnej aktorki, zapamiętanej jako nauczycielka „Jimena” w telenoweli Carrusel.Ricote rozpoczęła studia aktorskie w 2019 roku w Centro de Educación Artística de Televisa (CEA) i jest teraz więcej niż gotowa pójść za przykładem matki i zabłysnąć w tym melodramacie, w którym zagra Katię, młodą kobietę, która zakochana właśnie w Pozie.Nina Rubin

Odkąd była mała, Nina Rubín , najmłodsza córka Andrei Legarreta i Erik Rubin, wiedziała, że chce pójść w ślady swoich rodziców w środowisku artystycznym.

Na tym świecie 14-letnia nastolatka zwróciła na siebie uwagę wrodzonym talentem i pięknem, które pokazała w kinie i teatrze, ale teraz jest gotowa zadebiutować w telenowelach z Te acuerdas de me, produkcji Carmen Armendariz. którego będzie młodą bohaterką w roli „Fabi”.

Sprawdź także  Mariana Torres doświadcza adrenaliny boksu


W tej historii, z udziałem Gabriela Soto i Fátimy Moliny, licealistka utworzy parę z aktorem Alessio Valentinim , którego publiczność zauważyła w projektach takich jak Vencer el miedo.W wywiadzie dla TVyNovelas ujawniła, że ​​rodzice, którzy towarzyszyli jej na każdym etapie nagrywania tej historii, udzielili jej wielu wskazówek dotyczących nowej kariery zawodowej. „(…) Podzielili się ze mną swoimi doświadczeniami, które w pewien sposób mnie przygotowały; jestem bardzo wdzięczna, że ​​dali mi w tym wsparcie, mama czasem pomaga mi nawet w przygotowaniu scen” – powiedziała.Na tej liście znajdują się również aktorzy, których publiczność zna już od kilku lat, jak Emilio Osorio, syn Juana Osorio i Niurki, i oczywiście można ją rozszerzyć, jak pojawi się obsada dalszych telenowel na ten rok. Jest więcej dzieci-aktorów, którzy przygotowują się do zdobycia okazji w świecie telenoweli.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź