Sebastián Yatra będzie współpracować przy „Conecta y Canta” Disney +


„Conecta y Canta” będzie dostępny w Disney + 12 lutego, zobaczymy także Kenie Os, Mario Domm i Poncho Lizárraga


Sebastián Yatra przygotowuje się do premiery „ Conecta y Canta” Disney + , w której dzieci z Meksyku będą rywalizować z domu o współpracę muzyczną z kolumbijskim piosenkarzem.

„Conecta y Canta” będzie dostępny na Disney+ 12 lutego i weźmie w nim udział jury, w skład którego wejdą Kenia Os, Mario Domm i Poncho Lizárraga, lider zespołu El Recodo.

„Cieszę się, że mogę być częścią „Conecta y Canta”, ponieważ kocham muzykę i głęboko wierzę w moc marzeń” – powiedział Yatra. „Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak publiczność w Ameryce Łacińskiej jest podekscytowana i dobrze się bawi z uczestnikami, ich historiami i piosenkami, tak jak mi się to przydarzyło. To będzie niesamowita muzyczna podróż ”. Ze swojej strony Kenia świętowała swój udział w projekcie na portalach społecznościowych.

„Yei. Bardzo się cieszę, że mogę być częścią projektu „Conecta y Canta” wraz z moimi przyjaciółmi Sebastiánem Yatrą, Poncho Lizárragą i Mario Domm de Camila. Zrobiliśmy to z miłością , wszystko z domu! Nie możesz tego przegapić 12 lutego, tylko w #DisneyPlus ”- napisała.

Disney +: Jak będzie się odbywać „Conecta y Canta”?

„Show” będzie składał się z ośmiu odcinków, w których 40 dzieci i nastolatków w wieku od 7 do 17 lat będzie rywalizować z domu, będą wirtualnie przesyłać filmy wideo z ich najlepszymi występami, a jury udzieli opinii i porad. W miarę postępów w kolejnych rozdziałach wymagania będą rosły i tylko niektóre z nich będą mogły przejść do następnej rundy. 

Ósemka chłopców i dziewcząt przejdzie do półfinałów, a podczas ostatniego odcinka sezonu tylko jeden zostanie zwycięzcą i będzie miał okazję nagrywać z Sebastiánem Yatrą.

„Conecta y Canta” jest częścią solidnej oferty oryginalnych treści Disney+ w całości wyprodukowanych w Ameryce Łacińskiej, o znaczeniu lokalnym i dla wszystkich odbiorców 

Sprawdź także  Netflix prezentuje obsadę „Valeria”, nowej serii opartej na powieściach Elísabet Benavent

Wyprodukowany przez BTF Media dla Disney + „Conecta y Canta” będzie miał premierę swoich dwóch pierwszych odcinków 12 lutego i będzie miał nową odsłonę w każdy piątek, tylko na Disney +.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź