Rosy Ocampo poruszy kwestię aborcji w swojej nowej telenoweli


Rosy Ocampo ogłosiła, że ​​pracuje nad ostatnią częścią swojej trylogii Vencer

Po przebojowych Vencer el miedo i Vencer el desamor, obie o treściach społecznych, wytwórnia przedstawia Vencer el pasado

W wywiadzie dla El Universal Meksykanka ogłosiła, że ta nowa propozycja zajmie się kwestią aborcji bez tabu. 

„W Vencer el miedo pokazujemy, jak zapobiegać ciąży, tutaj chcieliśmy pokazać smutną rzeczywistość, jaką jest sprzedaż młodych dziewcząt, nieletnich, starszym mężczyznom. W późniejszych odcinkach kwestia aborcji zostanie poruszona, ponieważ jest to zdecydowanie jeden z najbardziej aktualnych problemów” – zaznaczyła. 

„Są tacy, którzy dyskryminują kobietę, która decyduje się na aborcję, są tacy, którzy ją demonizują i są tacy, którzy postrzegają to jako rozwiązanie lub sposób na wyjście z większego problemu” – dodała.

Ocampo wspomniał również, że nagrania telenoweli prawdopodobnie rozpoczną się w kwietniu. 

Jednak do końca tej notatki nie wiadomo, kto będzie bohaterem Vencer el pasado

Jej dwie ostatnie propozycje, wyemitowane w telewizji Televisa i Univision, osiągnęły imponujący poziom widowni. 

Pomysł dotknięcia problemów stojących przed społeczeństwem był jej najlepszą bronią, jeśli chodzi o konkurowanie z innymi dramatami. Kilka miesięcy wcześniej Ocampo powiedziała, że jej celem podczas tworzenia telenoweli jest przyjemne spędzenie czasu przez publiczność. 

„Chcemy, aby rodzina usiadła, oglądała telewizję i miło spędzała czas. Chcemy, żeby w tych chwilach pandemii widzowie zobaczyli, że mimo problemów telewizja może wyjść naprzeciw”- powiedziała w wywiadzie dla People en Español.

Udostępnij
Sprawdź także  5# Telenowelowe newsy

Zostaw odpowiedź