Robert Rodríguez ożywi sagę „Mali agenci – Spy Kids”


Rodríguez będzie odpowiedzialny za wyreżyserowanie i napisanie nowego filmu dla Skydance Media


Robert Rodríguez wznowi dziecięce przygody ze swojej sagi „Mali agenci – Spy Kids” dzięki nowemu filmowi, który wyreżyseruje i napisze dla Skydance Media, podał we wtorek portal Deadline .

Skydance kupił prawa od Spyglass Media Group, aby kontynuować filmy, które rozpoczęły się od „Małych agentów” (2001), filmu wyreżyserowanego i napisanego przez Rodrígueza, w którym zagrali Antonio Banderas, Carla Gugino, Alexa PenaVega i Daryl Sabara.

O czym są „Mali agenci”?

Ta propozycja dla publiczności familijnej, skupiona na małżeństwie szpiegów i ich dzieciach, która zebrała 148 milionów dolarów (z 35 milionami budżetu).

Banderas i Gugino prowadzili również dwie kontynuacje „Małych agentó – Spy Kids” („Mali agenci 2: Wyspa marzeń”, 2002; i „Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd”, 2003), ale oddali pałeczkę w czwartej części ( „Mali agenci 4D: Wyścig z czasem”, 2011) Jessice Albie i Joelowi McHale.

We wszystkich tych filmach Rodríguez był reżyserem.


Robert Rodríguez i jego sukces z Netflixem

Latynoski filmowiec będzie nadal eksplorował kolorowy i niewinny świat rodzinnej rozrywki po sukcesie, jaki osiągnął z Netflixem w Święta Bożego Narodzenia w „We Can Be Heroes” (2020).

Według szacunków tego cyfrowego giganta, 44 miliony kont Netflix’a obejrzało „We Can Be Heroes” w ciągu pierwszych czterech tygodni od jego premiery.

W przypadku danych o widowni Netflix wskazane jest chodzenie z leadem, ponieważ sposób, w jaki platforma definiuje oglądanie, jest bardzo kontrowersyjny: wystarczy, że użytkownik obejrzy określoną treść przez dwie minuty, aby była liczone.

Rodríguez jest jednym z najbardziej wyjątkowych autorów w Hollywood, ponieważ w swojej filmografii potrafi łączyć festiwale krwi i przemocy dla dorosłych, takie jak „Sin City” (2005), „From Dusk Till Dawn” (1996) czy „Planet Terror” „(2007) z fantazjami dla najmłodszych „Mali agenci” czy „We Can Be Heroes”.

„Ludzie często mnie o to pytają i myślę, że to po prostu dziwne, ponieważ ludzie często nie mają tej dwoistości w swoich karierach” – powiedział w wywiadzie dla Efe w grudniu.

„Wszyscy, którzy mają dzieci, mają dwoistość: jest to to, kim jesteś, kiedy jesteś z kolegami grającymi w bilard, i jest też osoba, którą jesteś, kiedy spędzasz czas w domu ze swoimi dziećmi. Są to dwie bardzo różne osoby. Kiedy ja wychodzę poza domem z przyjaciółmi jesteśmy „Sin City” lub „Machete” (2010), ale kiedy jestem w domu z dziećmi, jestem „Spy Kids”, bronił.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *