Piosenkarz reggaeton Jay Santos został aresztowany w Maladze za napaść na tle seksualnym


Policja szukała piosenkarza za przestępstwo seksualne popełnione w 2017 roku w Madrycie


  został aresztowany przez policję 3 stycznia w Maladze, jak donosi EFE i El País. Kolumbijczyk uciekł i był poszukiwany za przestępstwo napaści seksualnej popełnionej w Madrycie w 2017 roku.

Władze aresztowały Germána Felipe VG, znanego w branży muzycznej jako , w celu wykonania pozwu sądowego o umieszczenie go w więzieniu, wydanego przez Sąd w Madrycie.

Jay Santos uciekał od 2017 roku, kiedy to popełniono przestępstwo. Kolumbijczyk umówił się z młodą kobietą za pośrednictwem sieci społecznościowej, a kiedy byli w jego domu, wykorzystał ją seksualnie. Dowiedziawszy się o tym roszczeniu, artysta zaprzestał działalności, zamknął portale społecznościowe i udał się do Malagi , gdzie znalazł ochronęW tym filmie przesłanym na Twittera przez policję można zobaczyć zdjęcia z jego aresztowania.

Jay Santos był znany z piosenek takich jak Caliente, Dale Morena, a ostatnio Baila,Venus czy BabyTo była jego ostatnia piosenka wydana w roku i można ją zobaczyć na jego kanale Vevo.

Oprócz bycia piosenkarzem, Jay Santos stawiał swoje pierwsze kroki przy produkcji. W 2013 roku stworzył własną wytwórnię Envimusic, specjalizującą się w gatunkach tanecznych i latynoskich.

Zgodnie z artykułem 178 Kodeksu karnego, Jayowi Santosowi grozi kara pozbawienia wolności od co najmniej 1 roku do 5 lat. Kara mogłaby być większa, gdyby obecny był jeden lub więcej czynników obciążających.

Udostępnij
Sprawdź także  Powrót RBD jest coraz bliżej?

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź