Ozuna i Luis Fonsi wykonują „Taki Taki” i „Despacito” w programie „Celebrating America”


Gwiazdy portorykańskie Ozuna i Luis Fonsi weszli na (wirtualną) scenę, aby wykonać „Taki Taki” i „Despacito” podczas specjalnego, środowego wieczoru Celebrating America (20 stycznia).


Ozuna rozpoczął występ DJ-a żywiołowym wykonaniem swojego hitu „Taki Taki”, a następnie podał mikrofon rodakowi Fonsiemu, który zgodnie z oczekiwaniami wykonał swój przebój „Despacito”.

Inni artyści, którzy wystąpili w 90-minutowym programie inauguracyjnym, to Demi Lovato, Justin Timberlake, Bruce Springsteen i Jon Bon Jovi.

Tom Hanks był gospodarzem programu specjalnego, który zakończył inaugurację prezydenta Joe Bidena i wiceprezydent Kamali Harris.

„To wspaniały naród. Jesteśmy dobrymi ludźmi ”- powiedział Prezydent Biden podczas wirtualnego wydarzenia. „Ameryka zbudowała przyzwoitość i godność, miłość i uzdrowienie, możliwości. To historia, która nas inspiruje i prowadzi. Dam z siebie wszystko ”.

Po tym, jak prezydent Biden został zaprzysiężony jako 46. prezydent Stanów Zjednoczonych, piosenkarz z Portoryko opublikował w mediach społecznościowych „Wiwaty za nowy początek”.Podpis towarzyszył jego zdjęciom i prezydentowi podczas wydarzenia kampanii Hispanic Heritage Month w Orlando w zeszłym roku oraz zdjęciu jego i byłego prezydenta Baracka Obamy na wiecu tuż przed wyborami.

Należy zaznaczyć, dla tych co nie wiedzą, że Puerto Rico jest zależnie od Stanów Zjednoczonych i głową Państwa został właśnie Joe Biden.

Możesz obejrzeć całą uroczystość tutaj:

Udostępnij
Sprawdź także  Gabriel Fuentes prezentuje "Del caos al cosmos", pierwszy singiel z jego nowego albumu

Zostaw odpowiedź