Netflix ujawnia datę premiery „Sky Rojo”


Twórcy „La casa de papel”, Álex Pina i Esther Martínez Lobato, wybrali innowacyjny format z szalonymi 25-minutowymi odcinkami.


Czarny humor, duże dawki akcji i czysta adrenalina. Sky Rojo pojawi się na Netflix 19 marca, zgodnie z ogłoszeniem terminu we wtorek.

Serial akcji, stworzony przez zespół odpowiedzialny za „La Casa de Papel”, Álexa Piñę i Esther Martínez Lobato, przyniesie innowacyjny format z ośmioma odcinkami o długości zaledwie 25 minut.

Pełna czarnego humoru i adrenaliny produkcja pojawi się w pierwszym sezonie określanym jako „latynoska miazga” – zapewniali twórcy. 

„W przypadku 'Sky Rojo' staramy się jak zwykle wykonać szaloną akcję, ale polegamy na tych 25 minutach, aby podkreślić dynamikę fabuły: lot i wyścig o przetrwanie” – potwierdzili Álex Pina i Esther Martínez Lobato. „W trzecim akcie filmu/ odcinka cała energia zbiega się i jest to najbardziej żywiołowa eksplozja konfliktów, o których opowiadamy, więc rozważamy zrobienie stałego trzeciego aktu i umieszczenie całej naszej historii w lejku szału” .


Poznajcie obsadę „Sky Rojo”:

  • „Coral” – Verónica Sánchez
  • „Wendy” – Lali Espósito
  • „Gina” – Yany Prado
  • „Romeo” – Asier Etxeandia
  • „Mojżesz” – Miguel Ángel Silvestre
  • „Christian” – Enric Auquer

Netflix: O czym jest „Sky Rojo”?

Według Netflix, serial opowiada historię trzech kobiet, które uciekają w poszukiwaniu wolności, będąc prześladowanymi przez alfonsa i porwanymi z Club Las Novias. 

Podczas szalonej podróży cała trójka będzie musiała stawić czoła wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwom i żyć każdą sekundą, jakby to była ich ostatnia. „Umocnią swoją przyjaźń i odkryją najważniejszą rzecz: że razem są znacznie silniejsze i mają więcej możliwości odzyskania swojego życia” – wyjaśnił Netflix.

„Sky Rojo” był kręcony w Madrycie i na Teneryfie; Jak dotąd seria ma potwierdzone dwa sezony, więc może to być świetna forma dla platformy po zbliżającym się finale „La Casa de Papel”.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *