Netflix ujawnia datę premiery „Sky Rojo”


Twórcy „”, Álex Pina i Esther Martínez Lobato, wybrali innowacyjny format z szalonymi 25-minutowymi odcinkami.


Czarny humor, duże dawki akcji i czysta adrenalina. Sky Rojo pojawi się na Netflix 19 marca, zgodnie z ogłoszeniem terminu we wtorek.

akcji, stworzony przez zespół odpowiedzialny za „La Casa de Papel”, Álexa Piñę i Esther Martínez Lobato, przyniesie innowacyjny format z ośmioma odcinkami o długości zaledwie 25 minut.

Pełna czarnego humoru i adrenaliny produkcja pojawi się w pierwszym sezonie określanym jako „latynoska miazga” – zapewniali twórcy. 

„W przypadku '’ staramy się jak zwykle wykonać szaloną akcję, ale polegamy na tych 25 minutach, aby podkreślić dynamikę fabuły: lot i wyścig o przetrwanie” – potwierdzili Álex Pina i Esther Martínez Lobato. „W trzecim akcie filmu/ odcinka cała energia zbiega się i jest to najbardziej żywiołowa eksplozja konfliktów, o których opowiadamy, więc rozważamy zrobienie stałego trzeciego aktu i umieszczenie całej naszej historii w lejku szału” .


Poznajcie obsadę „”:

  • „Coral” – Verónica Sánchez
  • „Wendy” – Lali Espósito
  • „Gina” – Yany Prado
  • „Romeo” – Asier Etxeandia
  • „Mojżesz” – Miguel Ángel Silvestre
  • „Christian” – Enric Auquer

: O czym jest „Sky Rojo”?

Według , opowiada historię trzech kobiet, które uciekają w poszukiwaniu wolności, będąc prześladowanymi przez alfonsa i porwanymi z Club Las Novias. 

Podczas szalonej podróży cała trójka będzie musiała stawić czoła wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwom i żyć każdą sekundą, jakby to była ich ostatnia. „Umocnią swoją przyjaźń i odkryją najważniejszą rzecz: że razem są znacznie silniejsze i mają więcej możliwości odzyskania swojego życia” – wyjaśnił Netflix.

„Sky Rojo” był kręcony w Madrycie i na Teneryfie; Jak dotąd ma potwierdzone dwa sezony, więc może to być świetna forma dla platformy po zbliżającym się finale „”.

Sprawdź także  Związki w prawdziwym życiu aktorów 'Pálpito'

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź